Kraina Lodu- Kolekcja marzeń

Być może widzieliście już w telewizji reklamę nowej kolekcji "Kraina Lodu". Niedawno ukazał się pierwszy numer, który aktualnie można kupić w kioskach. Jeśli jesteście ciekawi, czy warto go nabyć przeczytajcie dzisiejszy post.

Czasopismo to składa się z dwóch elementów- pięknej figurki Elsy w zimowej sukni oraz książeczki z opowiadaniami i zabawami. W książeczce znajdują się także naklejki.


Figurka jest naprawdę ładnie wykonana, myślę, że fanki Elsy będą zachwycone:


Książeczka ma 24 strony i ani jednej reklamy w środku! Są tutaj ciekawostki na temat Elsy oraz opowiadania do czytania. Są również ciekawe zadania- test, kolorowanki, wykreślanka wyrazowa i kilka innych. Jest również obrazek do uzupełnienia naklejkami. Na tylnej okładce na dzieci czeka figurka do wycięcia i złożenia.
Książeczka jest bardzo ładna graficznie, myślę, że dzieci lubiące Krainę Lodu będą naprawdę zachwycone i chętnie spędzą czas przy tej publikacji.

Cena jednego tomu kolekcji to 19.99. Kolekcja będzie liczyła 20 numerów, ukazujących się co dwa tygodnie. W każdym numerze znajdziecie figurkę, książeczkę oraz ciekawe dodatki.


Zapraszam Was na stronę kolekcji, gdzie znajdziecie więcej informacji oraz będziecie mogli zamówić prenumeratę- https://kolekcjakrainalodu.pl/


Komentarze

  1. Fajna kolekcja dla fanek Krainy Lodu łącząca zabawę i edukację:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Figurka jest fajnie zrobiona, choć osobiście nie szaleję za tą bajką :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej