Czasopismo Angry Birds- numer drugi

Mój Filip ma trzy ulubione tematy jeśli chodzi o bajki, zabawki, akcesoria i gazetki. Jego ulubione motywy to: Lego, Sekretne życie zwierzaków domowych oraz oczywiście Angry Birds. Faza na wściekłe ptaki trwa u Filipa już od roku, więc możecie sobie tylko wyobrazić jak ucieszyła go informacja o nowym czasopiśmie dla dzieci, właśnie z Angry Birds. W październiku na blogu pokazywałam wam numer pierwszy tej gazetki (kliknij tutaj), a tymczasem w kioskach można już kupić numer kolejny i dziś właśnie o nim kilka słów.


Zacznijmy od dodatku, którym jest "Niezbędnik ptakotwórcy" składający się z czterech pojemniczków z gumoliną oraz brwi i oczu. Czym jest gumolina trudno wyjaśnić- jest to coś pośredniego między ciastoliną a piankoliną. Filip dosłownie w minutę wyczarował z gumoliny Czerwonego i Chucka:


Natomiast w gazetce kryje się mnóstwo fajnych łamigłówek np. szukanie różnic, sudoku, labirynt.Jest tutaj również dwustronny plakat oraz kolorowanka z pisklakami:


I oczywiście coś do poczytania dla fanów bajki:


Minusem jest niestety wysoka cena magazynu. Gazetka kosztuje aż 24,99 zł, a ma tylko 16 stron.

Wydawcą czasopisma jest:


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej