Zestaw narzędzi- idealna zabawka dla małego chłopca

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Można to zaobserwować zarówno podczas wykonywania codziennych czynności, mówienia, radzenia sobie z różnymi sytuacjami, jak i podczas zabawy. Dzieci czerpią radość z  odgrywania scenek i zabawy w dorosłe sprawy- sklep, dom czy gotowanie. Dziewczynki lubią naśladować swoje mamy, a chłopcy ojców. Mój mąż uwielbia majsterkowanie, więc siłą rzeczy chłopców też to interesuje. Szczególnie Kubuś często bawi się w różne naprawy, w mechanika itd. Kiedyś wybrał sobie w chińskim markecie zestaw narzędzi, którym bawił się na okrągło- niestety jakość tych zabawek była na tyle kiepska, że szybko się rozpadły. Tym razem sprawiliśmy mu zestaw dużo lepszej jakości:


Jak tylko paczka pojawiła się u nas w domu, chłopcy natychmiast rzucili się do rozpakowywania:


Zestaw zrobił na nich ogromne wrażenie, więc od razu zaczęli się bawić:


Największą radość sprawił im fakt, że zabawki do złudzenia przypominają prawdziwe narzędzia, z których korzysta tatuś. Takie zabawki to ogromne pole dla dziecięcej wyobraźni. Filipowi najbardziej spodobały się okulary ochronne, a Kubusiowi oczywiście wiertarko- wkrętarka. Kuba od kilku dni nie rozstaje się z nią. Zabiera wiertarkę na każdy spacer, na plac zabaw oraz ciągle bawi się nią w domu. Dobrze, że jeszcze nam mebli nie porozkręcał:


Natomiast nasz szkolny plac zabaw przeszedł porządną renowację- wszystkie śrubki dokręcone, można bawić się bezpiecznie;)Nasz mały mechanik zyskał nawet "szacunek na dzielni"- wczoraj na spacerze usłyszeliśmy jak jeden chłopczyk skomentował: łaaaaał on ma prawdziwą wkrętarkę!

Jak pewnie zauważyliście na pierwszym zdjęciu w zestawie znajduje się naprawdę sporo elementów, a konkretnie- 27. Oprócz wspomnianej już wiertarko-wkrętarki jest tu także młotek, śrubokręt, obcęgi, klucz, wkręty, śrubki i podkładki.  Wiertarka oczywiście wymaga baterii. Chociaż zestaw jest wykonany z plastiku, to zabawki są naprawdę solidne i na pewno nie popsują się po kilku dniach zabawy.

Taki świetny zestaw małego majsterkowicza, jak również mnóstwo innych fantastycznych zabawek możecie kupić w sklepie internetowym Urwis.pl


Zestaw narzędzi znajdziecie po tym linkiem- kliknij tutaj.
Komentarze

 1. OMG uwielbiałam takie rzeczy i sama miałam taki sprzęd, boska zabawa :D

  ZAPRASZAM NA MÓJ BLOG

  OdpowiedzUsuń
 2. Mój syn ma zestaw narzędzi i zawsze z nim przybiega gdy ktoś majsterkuje lub coś naprawia.

  OdpowiedzUsuń
 3. U nas był kiedyś taki zestaw (chyba nawet dwa), za synek j tak wolał podbierać prawdziwe narzędzia tacie i dziadkowi.

  OdpowiedzUsuń
 4. My jesteśmy co prawda na etapie kuchni, ale zawsze pomysł na prezent dla chłopca się przyda 😉

  OdpowiedzUsuń
 5. Każdy z moich synów przechodził taki wiek, kiedy to musiał mieć swój zestaw narzędzi bo chciał naśladować tatę :) Obecnie najmłodszy ma taką fazę, a zestawów ma chyba ze 4 przeróżnych narzędzi! Też lubi wszystko naprawiać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moi synowie byliby zachwyceni takim zestawem, mój mąż już nie :-(

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej