Czasopisma dla starszego chłopca- Scooby-Doo & Ben10

Dzisiaj w kilku słowach opowiem Wam o czasopismach dla starszych chłopców. Z tymże magazyn Scooby-Doo możecie kupić już tylko przez dwa dni- od 28 sierpnia na sklepowych półkach pojawi się kolejny numer. Od tego magazynu zaczniemy. Kim jest Scooby-Doo każdy wie, była to przecież bajka naszego dzieciństwa. Ja osobiście uwielbiałam. Moi chłopcy póki co nie bardzo się tą bajką interesują, być może są jeszcze za mali.


W magazynie jak zawsze znajdziecie ciekawe dodatki. Tym razem jest to masa plastyczna złożona z małych kuleczek, karty z piłkarzami oraz notes do wydrapywania. Ten ostatni prezent strasznie spodobał się Filipowi- przez cały wieczór Fifi tworzył obrazki:W środku gazetki na dzieci czekają komiksy, ciekawostki oraz różne ciekawe zadania np. krzyżówka, kolorowanka, wyszukiwanie elementów na obrazku, labirynty, quiz. Czasopismo kosztuje 9.99 zł.Drugi magazyn to Ben10. W prezencie znajdziecie tutaj fasolkę MightyBeanz, naklejki oraz zabawkę.


W tym czasopiśmie również znajdują się komiksy do czytania oraz zadania do rozwiązania. Są tu także ciekawostki o zwierzętach oraz plakat z tablicą motywacyjną. A dzieci, które lubią rysować mogą spróbować swoich sił  w konkursie plastycznych. Zaprezentowany tutaj numer znajdziecie w kioskach do końca września, kolejny numer magazynu będzie dostępny od 30 września. Koszt czasopisma to również 9.99 zł.Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej