Książeczki z bajkowymi bohaterami- nowości

Chyba wszystkie dzieci, a przynajmniej zdecydowana większość, lubi bajeczki. Nie dziwi więc fakt, że dzieci chętnie sięgają po zabawki i książeczki z bajkowymi bohaterami, których znają z ekranu. Rozwiązywanie ćwiczeń z postaciami z bajek i czytanie opowiadań o nich sprawia dzieciom wielką frajdę. Dużą ilość tego typu książek znajdziecie w ofercie wydawnictwa Media Service Zawada. Wydawnictwo to oferuje między innymi produkty z bajkami Psi Patrol czy Świnka Peppa- są to chyba najpopularniejsze kreskówki jeśli chodzi o najmłodsze dzieci.
Ostatnio wydane książki to na przykład kolejny już numer z serii Książeczki z półeczki, czy książka aktywizująca-Psi Patrol. Ekipa na 102- numer 25.


Książeczka o śwince Peppie to opowiadanie pt. "Gdzie się podział miś?". Peppa otrzymuje do domu na weekend klasowego misia, którym musi się opiekować, a następnie wkleić do albumu zdjęcie, w którym pokaże jaką przygodę miś przeżył.  Świnka bardzo by chciała, aby miś przeżył coś fascynującego, więc postanawia zabrać go na zakupy do supermarketu. Niestety podczas zakupów miś znika! Na szczęście cała historia dobrze się kończy, a miś odnajduje się cały i zdrowy.Książeczka Psi Patrol to z kolei zbiór super zadań do rozwiązywania. Jest tutaj labirynt, kolorowanka, łączenie elementów, uzupełnianie obrazka, szukanie różnic i wiele innych ćwiczeń. Do zadań dołączony jest arkusz naklejek. Kubuś świetnie się bawił rozwiązując książeczkę.Komentarze

  1. W czasie wolnym rzeczywiście można sięgnąć po takie książeczki z dzieckiem, szczególnie, żer pozwalają mu na samodzielną pracę

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej