Nowości z wydawnictwa Media Service Zawada- bajkowe książeczki

Dziś mam dla Was krótką recenzję książeczkowych nowości z wydawnictwa Media Service Zawada. Są to książeczki z bohaterami lubianych bajek- w tym przypadku Shimer&Shine, Blaze oraz L.O.L.


Książeczka z Blazem- "Zespół w akcji" to już dwunasty numer z tej serii. Kilka poprzednich numerów miałam okazję pokazywać Wam na blogu. Tym razem Blaze wraz z przyjaciółmi ponownie przeżywa fascynujące przygody. Crusher, aby ułatwić sprzątanie po wyścigu postanowił skonstruować maszynę- wielki odkurzacz. Niestety wynalazek okazał się niebezpieczny- razem ze śmieciami wessał samego Crushera. Oczywiście przyjaciele z Blazem na czele od razu ruszyli mu na pomoc.
Blaze i Megamaszyny to jedna z bajek, które naprawdę lubię. Oprócz tego, że jej bohaterowie fascynują chłopców, to bajka posiada również walor edukacyjny- przybliża dzieciom zagadnienia związane z techniką, matematyką i fizyką. Bardzo lubimy oglądać w telewizji, więc chłopcy chętnie sięgają też po Blaze'a w formie książkowej.Z kolei Shimmer&Shine to bajeczka bardziej dla dziewczynek, co nie zmienia faktu, że chłopcy również chętnie ją oglądają. Książeczka, którą mam okazję dziś zaprezentować to już 10 numer kolekcji. Opowiada o zabawie Leah z Zackiem- dzieci bawią się nowym domkiem dla lalek. Niestety Zac wybiera zabawki, które za każdym razem coś psują. Kiedy chłopiec wychodzi, do Leah przybywają jej przyjaciółki- Shimmer i Shine. Jak zawsze spełniają one życzenia dziewczynki oraz muszą ukrywać swoją obecność przed Zackiem.
Ostatnia nowość to czwarty numer książeczki aktywizującej L.O.L. Surprise!. Na fanki laleczek L.O.L. czeka tutaj dużo ciekawych zadań- m.in. tworzenie charakterystyki swojej rodziny, labirynty, gra planszowa, quiz i zagadki. Do zadań dołączone są naklejki- nie brakuje również naklejkowych gratisów. Myślę, że rozwiązywanie tej książeczki sprawi dziewczynkom dużo radości.

Te oraz inne ciekawe książeczki kupicie na:


Tylko do końca wakacji akcja specjalna na stronie www.ksiazeczkibajeczki.pl – kup ulubione publikacje i odbierz prezent!Komentarze

  1. Wyglądają ciekawie, choć wiem, że mój Julcio nie sięgnąłby po mnie ;)Za dużo różu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Uwielbiam czasopisma dla dzieci już od czasów swojego dzieciństwa. Zawsze czekałam na tę chwilę, kiedy będę mogła kupić nową gazetkę Barbie lub Kumpel.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej