Czasopisma dla dziewczynki- L.O.L. Surprise

Wczoraj było kilka słów o czasopismach dla chłopca, to dzisiaj krótko o gazetkach dla dziewczynek, a konkretnie o magazynie L.O.L Surprise, w tym o wydaniu specjalnym.


Wydanie specjalne to krótka gazetka, zaledwie 16 stron. Dziewczynki znajdą tutaj kilka zadań do rozwiązania, inspirację do pomalowania paznokci oraz ciekawostki o laleczkach. Istotną sprawą jest tutaj jednak dodatek. W wydaniu specjalnym znajdziecie fantastyczny zestaw dla młodej damy- naklejki, pieczątkę, ołówek oraz saszetkę, która może służyć jako kosmetyczka czy piórniczek. Myślę, że z takiego prezentu ucieszy się każda dziewczynka.Magazyn L.O.L. Surprise to natomiast 36 stron dobrej zabawy z ulubionymi laleczkami. Znajdują się tutaj różne ciekawe zadania np.labirynt, szukanie elementów na obrazku, kolorowanka, czy nauka rysowania. Jest także inspiracja do wykonania dżinsowej saszetki oraz smacznego mleka. Nie brakuje również ciekawostek o laleczkach L.O.L. Oczywiście w czasopiśmie znajduje się ciekawy dodatek- tym razem jest to zestaw pieczątek:A tak prezentuje się środek magazynu:
Czasopismo L.O.L. Surprise kosztuje 11.99 zł. Kolejny numer ukaże się 30 września.Komentarze

  1. Moja córka to pewnie dodatkiem do gazety byłaby zainteresowana.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej