Magazyn MiniMini+- mnóstwo zabawy dla dzieci

Wczorajsze popołudnie spędziliśmy na naszej działce. Prace powoli posuwają się do przodu, małymi krokami powstaje altanka. Zwykle jest tak, że mąż pracuje, chłopcy się bawią, a ja wypoczywam na kocyku. Wczoraj zabraliśmy ze sobą gazetki, które z przyjemnością czytaliśmy i rozwiązywaliśmy na świeżym powietrzu. Lubię czasopisma dla dzieci ponieważ są świetnym antidotum na nudę.


Zabraliśmy ze sobą najnowszy numer magazynu MiniMini+ oraz dodatkowo wydanie specjalne- w jego skład wchodzi atrakcyjna zabawka oraz wkładka z zadaniami. Sama gazetka MiniMini+ wydanie specjalne po rozłożeniu wygląda tak:


Możecie w niej znaleźć jeden z trzech prezentów- nam trafił się piesek z akcesoriami, który co tu dużo mówić- zachwycił Kubusia. Mopsik towarzyszy nam od kilku dni na spacerach i wyjazdach:Natomiast w samym Magazynie MiniMini+ znajdziecie aż trzy prezenty! Nam trafił się zestaw Lego Duplo z kotkiem, rękawica do baniek mydlanych oraz świecąca zabawka My Little Pony:W środku czasopisma na dzieci czeka mnóstwo zabawy. Jak zawsze na początku znajdziemy opowiadanie o przygodach rybki MiniMini i jej przyjaciół oraz test z uważnego słuchania.


Dalej mamy mnóstwo ciekawych zadań z bohaterami ulubionych bajek. Są tu labirynty, szukanie różnic, łączenie kropek, kolorowanki, zaszyfrowane hasło i wiele innych.Nie brakuje także ciekawostek. Czytając czasopismo dzieci mogą dowiedzieć się dlaczego śmieci są szkodliwe dla zwierząt morskich, jakie stworzenia można spotkać na rafie koralowej oraz czym charakteryzują się koniki morskie.


Na końcu na małych czytelników czeka konkurs plastyczny. Ogromną zaletą tego czasopisma jest bardzo mała ilość reklam. Gazetka ma 28 stron, kosztuje 11.99 zł. Kolejny numer ukaże się w październiku.

Wydawcą magazynu MiniMini+ jest wydawnictwo:Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej