Magic Pocket- czasopismo idealne na wakacje

Kiedy byłam małą dziewczynką w czasie wakacji uwielbiałam siedzieć na dworze i czytać książki i różne czasopisma. W sumie zostało mi to do dzisiaj. Oczywiście w czasach mojego dzieciństwa nie było aż tak wielkiego wyboru ciekawych publikacji jaki mamy teraz. Aktualnie czasopism i książek jest tyle, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie i zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.
Dzisiaj pokażę Wam kolejny numer ciekawego czasopisma- Magic Pocket. Magazyn ten kierowany jest bardziej do dziewczynek, ale nam to nie przeszkadza. Dodatkami chłopcy dzielą się z sąsiadką, a zadania rozwiązują sami.


Oczywiście jak w wielu magazynach tego typu, także tutaj nie brakuje ciekawych dodatków. Tym razem jest to arkusz naklejek, figurka pegaza oraz saszetka z konikiem Filly.
Gazetkę rozpoczyna opowiadanie w formie pamiętnika, w którym dziewczynka opisuje wyjazd na obóz artystyczny oraz szykowanie niespodzianki urodzinowej dla swojej przyjaciółki.


Na kolejnej stronie znajdziecie przepis na pyszne domowe lody oraz łamigłówki- labirynt oraz szukanie muffinki, która nie ma pary.


Dalej znajduje się instrukcja wykonania kolorowych warkoczyków, nauka rysowania ślimaka i sowy, a także kolorowanka. Jest także quiz, w którym można sprawdzić jakie drzewo najbardziej odpowiada twojej naturze. Jako dziecko uwielbiałam takie quizy:D Natomiast na kolejnej stronie możemy przeczytać kilka ciekawostek dotyczących zwierząt.
To jeszcze nie koniec zadań- w gazetce znajduje się także ćwiczenie na spostrzegawczość oraz odczytywanie hasła, a także zadanie dotyczące segregowania śmieci.


Na końcu znajduje się jeszcze jedno opowiadanie oraz konkurs plastyczny, w którym można wygrać różne ciekawe nagrody m.in pobyt w SPA!


Czasopismo ma 24 strony. Kosztuje 12.99 zł.
Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej