L.O.L. Surprise- magazyn i książeczka

Jako mama dwóch chłopców nie za bardzo orientuję się w tym, co aktualnie lubią dziewczynki. Jednak przeglądając Internet zauważyłam, że wśród dziewczynek zapanowała niedawno moda na L.O.L. Surprise. Dla fanek tych laleczek wydawnictwo Media Service Zawada wydało nowe czasopismo oraz książeczki aktywizujące.


Zacznijmy od magazynu. Jak w większości tego typu gazetek tutaj również znajdziecie dodatek- w tym numerze jest to duża brokatowa spinka oraz bardzo różowa kreda (którą mój Kuba w przypływie weny twórczej wymalował stół).
W środku czasopisma fanki L.O.L. znajdą dużo informacji o swoich ulubionych bohaterkach, ciekawy eksperyment, w którym otrzymuje się kolorowe kryształy, instrukcję zrobienia kociej opaski,  kilka zadań do rozwiązania, plakat, a na koniec konkurs plastyczny z ciekawymi nagrodami. Cała gazetka utrzymana jest w słodko-różowej-brokatowej konwencji. Magazyn ma 36 stron, kosztuje 11,99 zł.

Książeczka to publikacja, która zachęca dziewczynki do rozwijania się artystycznie. Są tutaj takie zadania jak na przykład labirynty, projektowanie miejsca dla laleczek, kolorowanki, projektowanie dekoracji scenicznych, gra planszowa. Do ćwiczeń dołączonych jest bardzo dużo naklejek, są również naklejki-gratisy do dowolnego wykorzystania. Książeczka bardzo mi się podoba i powiem szczerze, że gdybym posiadała ją w moim dzieciństwie byłabym zachwycona.

Wydawcą wspomnianych publikacji jest Wydawnictwo:


Książeczki kupicie również na:


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej