Magazyn Świnka Peppa- kwiecień 2019

W sprzedaży możemy znaleźć mnóstwo różnych czasopism dla dzieci. Jedne są świetne, inne gorsze, są też takie, na które nie warto wydawać pieniędzy (w mojej opinii oczywiście). My mamy kilka swoich ulubionych gazetek, a jedną z nich jest Magazyn Świnka Peppa. Choć Peppa kojarzy się raczej z bajkami dla maluchów, to jednak czasopismo zdecydowanie wydawane jest z myślą o dzieciach przedszkolnych. Jest to magazyn, w którym znajduje się ogromna ilość zadań do rozwiązania,  a także opowiadania, kolorowanki i różne inne ciekawe treści. Jednym słowem 36 stron świetnej zabawy połączonej z nauką.

Zapraszam Was, abyście teraz razem ze mną zajrzeli do środka najnowszego- kwietniowego numeru tego czasopisma.


W każdym numerze Świnki Peppy na dzieci czeka jakiś ciekawy dodatek- tym razem jest to gwizdek (o zgrozo! Nienawidzę gwizdków, a moje dzieci je kochają) oraz łopatka+jajko do zabawy w wyścig.

Na samym początku gazetki znajduje się zadanie "na rozgrzewkę" oraz opowiadanie o tym, jak dzieci z grupy przedszkolnej świnki Peppy przyniosły na zajęcia swoje zwierzątka.


Dalej mamy przepis na żółwiową galaretkę, która muszę przyznać wygląda zachęcająco.


Na kolejnych stronach znajdują się różne zadania do rozwiązania. Są tutaj ćwiczenia związane z liczeniem, kolorowaniem, pisaniem po śladzie, łączeniem kropek, porównywaniem elementów, szukaniem różnic na obrazkach, łamaniem kodu. Zadania są ciekawe i zróżnicowane, idealne dla dzieci przedszkolnych.
Dalej mamy jeszcze jedno opowiadanie, pomysł na pracę plastyczną oraz konkurs, w którym można wygrać fantastyczne nagrody.

Magazyn Świnka Peppa to doskonałe czasopismo łączące w sobie naukę i zabawę. Nie jest nafaszerowane reklamami, ćwiczy różne umiejętności, zachęca dzieci do nauki. Kosztuje tylko 9,99 zł. Kolejny numer ukaże się już 2 maja.


Komentarze

  1. Świnka Peppa zdecydowanie to bajka mega na czasie, nawet mój syn uwielbia ją oglądać.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. mój Filip kiedyś uwielbiał, a nawet teraz lubi czasami popatrzeć.

      Usuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej