Kolorowanka z farbkami- Psi Patrol

Moje dzieci uwielbiają malowanie farbami. Niestety wiążę się to ze sporym bałaganem i przygotowaniami (np. muszę im wszystkie kolory wyjąć na paletę).
Na szczęście są także inne rozwiązania niż tradycyjne farby plakatowe.


Kolorowanka z dołączoną paletką farb to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie spokój i szybkość przygotowania zabawy. Wystarczy naszykować kubeczek z wodą, wybrać obrazek, który chcemy kolorować i malować.
W kolorowance, którą widzicie w tym poście znajduje się aż 16 grubych kartek do malowania. Oprócz obrazków jest także króciutki tekst, który tworzy krótką historię z psim patrolem w roli głównej. Ta bajeczka zyskała w ostatnich latach ogromną popularność i moi chłopcy również ją uwielbiają. Nic dziwnego, że tak ochoczo zabrali się za malowanie:Farby i ulubieni bajkowi bohaterowie- to jest połączenie idealne. Książeczka ma dość duży format, dzięki czemu łatwiej jest dzieciom kolorować. Kartki są grube i nie przemakają. Można kolorować w książeczce, lub dzięki perforowanym stronom wyrywać poszczególne kartki.


Myślę, że taka kolorowanka sprawdzi się dobrze nie tylko w domu, ale i np. na wakacjach, kiedy czasem potrzebujemy zająć naszą pociechę.


Książeczkę poznaliśmy dzięki uprzejmości wydawnictwa:
Książeczka dostępna także na:


Wasze dzieci lubią malowanie farbami? Mieliście już okazję wypróbować tego typu kolorowanki?

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej