Szkolnik Superdziewczyny- świetny prezent na początek roku szkolnego

Kiedy byłam małą dziewczynką, a później nastolatką uwielbiałam pisać dzienniki, prowadzić organizery, zapisywać różne ważne wydarzenia. Do tej pory gdzieś w piwnicy u rodziców powinno stać całe pudło moich zapisków. Pokażę Wam dzisiaj dzienniczek, z którego wtedy bardzo bym się ucieszyła. Być może wy po przeczytaniu recenzji ucieszycie swoje córki czy inne dziewczynki. Myślę, że Szkolnik Superdziewczyny, który Wam zaprezentuję to rewelacyjny pomysł na prezent z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego.

Szkolnik Superdziewczyny to planer, który pomoże w zorganizowaniu sobie czasu zarówno tego, który należy poświęcić na naukę, jak i czasu wolnego przeznaczonego na zabawę, hobby, spotkania z przyjaciółmi czy wypoczynek. Jest to dzienniczek, który może towarzyszyć młodej damie przez cały rok szkolny. Wiadomo dobra organizacja to jest początek sukcesu. Jeśli nauczymy nasze dzieci mądrego dysponowania czasem łatwiej będzie im pogodzić naukę z wypoczynkiem i zabawą.

Co znajdziecie w Szkolniku? Na początek miejsce na wypełnienie najważniejszych informacji o sobie oraz o swojej szkole (uwielbiałam w dzieciństwie wypełniać takie rzeczy:D). Następnie plan lekcji oraz strony- moje cele, moje plany. Myślę, że takie zapisanie planów i celów może bardzo motywować do działania.
Najwięcej miejsca w szkolniku zajmuje planer tygodniowy, gdzie można rozpisać sobie zadania na każdy dzień oraz najważniejsze rzeczy w danym tygodniu:


Co jakiś czas pojawiają się strony z opisem sławnych kobiet:


W planerze jest również miejsce na zaplanowanie ferii zimowych, świąt czy Sylwestra:


Są tutaj także różne zabawy, psychotest, miejsce na zapisanie sobie dat urodzin bliskich osób, a także np adresów, czy innych informacji.Myślę, że Szkolnik Superdziewczyny to świetna propozycja dla wszystkich dziewczynek w wieku szkolnym. Może pomóc w nauce rozporządzania własnym czasem, w nauce systematyczności i planowania zadań. Według mnie jest świetny i już niedługo podaruję go chrześnicy mojego męża.

Szkolnik został wydany przez Wydawnictwo Wilga. Nawiązuje do serii Emi i Tajny Klub Superdziewczyn również wydawanej przez to wydawnictwo.


Kilka informacji o książce:
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Wydawnictwo Wilga
Okładka: miękka
Liczba stron: 176
Rok wydania: sierpień 2018
Cena: 17,99 zł
Szkolnik na stronie wydawnictwa znajdziecie tutaj

Komentarze

 1. Sama jako nastolatka uwielbiałam takie kalendarze.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super propozycja na fajny dodatek szkolny 👌

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne wydanie.
  Taki dziennik to coś idealnego dla mlodych dziewcząt

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej