Świąteczne książeczki z naklejkami

Filip uwielbia książeczki z naklejkami, o czym już zapewne doskonale wiecie. Dziś pokażę Wam cztery propozycje książeczek w tematyce świątecznej.

"Gwiazdkowe łamigłówki"Dostępne są dwie części, my mamy akurat drugą. W książeczce są różnorodne zadania- labirynty, uzupełnianki, szukanie różnic, doklejanie, rysowanie szlaczków itd.
Wydawnictwo: Aksjomat
Liczba stron: 16
Cena: ok 3-5 zł
"333 świąteczne naklejki"Największym atutem tej książki jest całe mnóstwo świątecznych naklejek, które można wykorzystać nie tylko do zrobienia proponowanych ozdób, ale również do innych celów np. ozdobienia prezentów, kartek świątecznych. W książeczce jest też kilka zadań- uzupełnianie obrazka naklejkami, labirynt, szukanie takich samych elementów.
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza VEMAG
Liczba stron: 20
Cena: 7,99 zł
"Historyjki z nalepkami. Boże Narodzenie"W książeczce znajduje się 7 świątecznych historyjek. Niektóre słowa zastąpione są obrazkami, na które trzeba przykleić odpowiednie naklejki. Mój Filipek bardzo lubi książeczki z tej serii.

Wydawnictwo: Olesiejuk
Liczba stron: 16
Cena: ok 3-5 zł
"Święty Mikołaj. Świąteczna historyjka, kolorowe naklejki i malowanki"Jest to świąteczna bajka, którą dodatkowo na każdej stronie można uzupełnić naklejkami. Na końcu książeczki znajduje się kilka świątecznych malowanek. U nas oczywiście nietknięte, bo Filip nie lubi kolorować:(

Wydawnictwo: Siedmioróg
Liczba stron: 24
Cena: ok 4-5 złOczywiście książeczek o tematyce świątecznej jest bardzo dużo, my póki co posiadamy te cztery.

Komentarze

  1. Wspaniałe propozycje książkowe na ten czas.Dzieci bardzo wyczekują Gwiazdki i myślę,ze poszczególne książeczki będą wspaniałym umilaczem czasu oczekiwania dodatkowo ucząc je i wykorzystując pozytywnie ich wolny czas.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dokładnie:) tym bardziej jeśli dziecko lubi takie zabawy, to warto przed świętami sięgnąć po książeczki tematyczne

      Usuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej