Wycinanki dla maluchów

Kto lubi kreatywne zabawy z dzieckiem ręka w górę! Ja zgłaszam się jako pierwsza, bo kto śledzi blog na bieżąco, to na pewno wie, że mój synek jest fanem wszelkich prac plastycznych i technicznych.
I odnosząc się do tego tematu chcę Wam dzisiaj pokazać jedną z propozycji Wydawnictwa Siedmioróg. Idealne na ten świąteczny czas- "Wycinanki-pomysły dla maluchów. Ozdoby choinkowe"


Jest to książka do tworzenia ozdób z papieru. Na każdej stronie znajduje się model, który należy wycisnąć. To wyciskanie najbardziej podoba się Filipkowi. Następnie należy złożyć postępując według zamieszczonej instrukcji. Wszystko wyjaśnione jest w prosty zrozumiały sposób, tak, że dziecko bez trudu może wykonać zadanie samodzielne. Mam na myśli nieco starsze dziecko niż mój synek. Do wykonania zadania nie potrzeba nożyczek ani kleju. Wszystkie ozdoby posiadają nacięcia, dzięki którym można łatwo złożyć model.Książka gwarantuje wspaniałą zabawę. Możemy wykonać bombki na choinkę, łańcuch, dzwoneczki. Te ostatnie najbardziej spodobały się Filipkowi- wykorzystał je do zabawy w Mikołaja.
A tu gotowe złożone modele:
Książkę na stronie wydawnictwa znajdziecie tutaj

W serii ukazały się również wycinanki: Małe gospodarstwo, Pojazdy, Zwierzęta morskie, Ozdoby wielkanocne, Elfy i Skrzaty, Zwierzęta i in.

Kilka informacji praktycznych:
wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Promocja- Wydawnictwo Siedmioróg
liczba stron: 16
format: A4
cena: 9,09 zł

Komentarze

  1. Fajna wersja dla tych, którzy chcą zrobić ozdoby świąteczne a brak im talentu :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Zdecydowanie lubię taką formę zabaw dla dzieci.Sama pamiętam jak za dziecka robiłam ozdoby z papieru,różne łańcuchy więc książeczka będzie nie tylko ułatwieniem do ich wykonywania ale pozytywnym zajmowaczem wolnego czasu dziecka.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej