Mnóstwo zabawy z naklejkami- nowości wydawnictwa Aksjomat

Które dziecko nie lubi naklejek? To chyba nie zdarza się zbyt często, bo póki co wszystkie dzieci, jakie znam za naklejkami wprost przepadają. Moi chłopcy jak mają do wyboru książeczkę z naklejkami i książeczkę bez naklejek zawsze wybierają pierwszą opcję. Ogólnie rzecz biorąc najczęściej sięgamy po książeczki z zadaniami do rozwiązywania, od czasu do czasu jednak wybieramy takie, w których jest tylko wyklejanie. Mogę powiedzieć, że moich chłopców to relaksuje i lubią sobie od czasu do czasu po prostu siąść i powyklejać książeczki. Z tego względu bardzo ucieszyły mnie dwie nowe serie wydane przez Wydawnictwo Aksjomat- są to -Świat naklejek oraz Książeczka z naklejkami.


Chociaż są to dwie serie, niewiele się między sobą różnią. W zasadzie odmienna jest jedynie tematyka, a sama struktura książeczek oraz ich format są wszędzie takie same. Ilość naklejek w każdej z książeczek jest bardzo duża- od 55 do 65 sztuk.


Na każdej stronie na dzieci czeka obrazek do wyklejenia oraz krótki tekst do przeczytania. Ilustracje są kolorowe i dużo się na nich dzieje, są również podpisane poszczególne elementy, dzięki czemu dzieci mogą wzbogacać słownictwo lub ćwiczyć samodzielne czytanie. Książeczki są bardzo uniwersalne jeśli chodzi o wiek dziecka- z powodzeniem mogą sięgnąć po nie nawet dwuletnie maluchy (oczywiście pod okiem rodzica ze względu na naklejki), a także starsze dzieci. Filip ma 6,5 roku, a z wielką przyjemnością wykleił sobie te obrazki. Już nie wspomnę o tym jak świetnie przy wyklejaniu bawił się prawie 4 letni Kuba.

W serii Świat naklejek znajdziecie następujące tytuły:
Zwierzęta na wsi
Piraci
Zwierzęta  świata
Dinozaury.

My posiadamy pierwsze dwie książeczki, zobaczcie jak ładnie prezentują się w środku:

Seria Książeczka z naklejkami to z kolei książeczki o domowych pupilach. W serii znajdują się takie tytuły:
Kotki.
Pieski,
Koniki.
Pupile.
Wszystkie te książeczki posiadają piękne zdobione brokatem okładki. W naszym posiadaniu znajdują się książeczki o pieskach oraz o kotkach:Takie książeczki idealnie sprawdzą się w domu, w podróży, w kolejce np. do lekarza, na działce. Są świetnym pomysłem na drobny upominek np. kiedy idziemy w odwiedziny do domu, w którym są dzieci- warto dać książeczkę zamiast czekolady. Różnorodność tytułów oraz ciekawa forma i ładna szata graficzna sprawiają, że z takiej książeczki ucieszy się każde dziecko.

Te oraz mnóstwo innych ciekawych książeczek dla dzieci znajdziecie na stronie wydawnictwa Aksjomat-kliknij tutaj

Seria Książeczka z naklejkami- kliknij tutaj
Seria Świat naklejek- kliknij tutaj
Koszt jednej książeczki to 7,99 zł.

Komentarze

 1. Przyznam się szczerze, że zestaw naklejek z kotkami sama bym przygarnęła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie zeszyty idą u nas na tony :) Bardzo fajne!

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje dzieci uwielbiały takie książki, kiedy były młodsze. Bardzo fajna propozycja zwłaszcza na nadchodzące jesienne wieczory.

  OdpowiedzUsuń
 4. Synkowi spodobały się zwierzęta na wsi i piraci! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne są! Mi by się nawet przydały naklejki do bujo :D

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej