Maskotka-pozytywka- idealny prezent dla każdego niemowlaka

Kiedy mamy małe dziecko lub idziemy w odwiedziny do maluszka często zastanawiamy się jakie zabawki będą dobre na początek. Rynek dziecięcy jest tak bogaty, że ciężko się na coś zdecydować. Producenci prześcigają się w wymyślaniu zabawek interaktywnych, grających, świecących, mówiących. Ale czy to jest na pewno dobre? Czy taki nadmiar bodźców służy dziecku? Myślę, że niekoniecznie. Zamiast inwestować w drogie grające zabawki warto postawić na klasykę i sprawić maluszkowi po prostu pozytywkę. Idealna będzie na przykład taka żabka:


Żabka jest wykonana z miękkiego weluru, jest więc bardzo przyjemna w dotyku. Posiada sznureczek, dzięki któremu możemy przymocować ją na przykład do szczebelków łóżeczka. Żabka po rozciągnięciu zaczyna grać miłą dla ucha melodyjkę. Ten dźwięk zna chyba każdy z nas, ja takie pozytywki pamiętam jeszcze ze swojego dzieciństwa.


Moi chłopcy jak byli mali uwielbiali takie zabawki, szczególnie Kuba. Jego ulubioną pozytywkę musieliśmy zabierać ze sobą wszędzie- i do wózka na spacer i do samochodu, aby mógł sobie słuchać podczas podróży. Bardzo lubił zasypiać przy pozytywce.


Ogromną zaletą takiej zabawki jest również brak baterii. Zabawka jest w pełni bezpieczna, nie posiada żadnych elementów, które mogłyby się oderwać i zrobić krzywdę maluszkowi. Żabka jest przeznaczona dla dzieci już od urodzenia. Jest kolorowa, więc na pewno przyciągnie wzrok każdego niemowlaka.


Jeśli szukacie prezentu dla malucha, taka żabka będzie idealna. Znajdziecie ją w sklepie internetowym urwis.pl- kliknij tutaj


Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej