Przegląd gazetek dziecięcych-styczeń 2020

Kochani, dziś przygotowałam dla Was krótką recenzję kolejnych czasopism dziecięcych, które aktualnie można znaleźć w kioskach. Większość tego typu gazetek jest zafoliowana, więc kupując tak naprawdę nie wiemy, co znajdziemy w środku. Cieszę się więc, że mogę uchylić rąbka tajemnicy i pokazać Wam po kilka stron z niektórych magazynów.


Jednym z lepszych czasopism dziecięcych jest magazyn MiniMini+. To gazetka, która rewelacyjnie łączy w sobie rozrywkę z walorem edukacyjnym. W każdym numerze znajduje się opowiadanie o przygodach rybki i jej przyjaciół, mnóstwo ciekawych łamigłówek z bohaterami różnych bajek oraz ciekawostki na przykład ze świata zwierząt. W aktualnym numerze poczytamy m.in o niedźwiedziach polarnych. Również dodatki są tutaj naprawdę korzystne- w najnowszym numerze znajdziecie 2 pachnące Num Nomsy, sztywnostronnicową książeczkę z przygodami Tupcia Chrupcia oraz saszetkę z klockami Lego. Magazyn kosztuje 11,99 zł.
Starsze dziewczynki mogą zainteresować się magazynem Winx. Jest to czasopismo o kilku czarodziejkach-przyjaciółkach łączące w sobie komiks i różne artykuły dotyczące mody, bajki oraz ciekawostek ze świata. Razem z gazetką na czytelniczki czeka prezent- płyta DVD z bajką a także tatuaże i brokat z pędzelkiem. Cena magazynu to 9,99 zł.

Ostatnie czasopismo, które chcę Wam dzisiaj prokazać to Scooby-Doo! Postaci psa detektywa chyba nie muszę nikomu przedstawiać, jest to bajka, która już od wielu lat jest bardzo popularna. Sama oglądałam Scoobiego w moim dzieciństwie i bardzo lubiłam. W magazynie znajdziecie komiksy z przygodami Scoobiego i jego przyjaciół, różne łamigłówki oraz ciekawostki- w aktualnym numerze między innymi o pająkach. Niestety choć gazetka jest niczego sobie, nie mogę tego samego powiedzieć o dodatku, który w tym numerze jest po prostu koszmarny! Dwa sztuczne pająki o bardzo realistycznym wyglądzie oraz dziwna niby pajęczyna ze sztucznego materiału, to zabawki zupełnie nie dla nas. Dodatkowo wśród dodatków znajdziecie również jedną z sześciu masek z gry Ale Japa! firmy Alexander. Cena czasopisma to 9,99 zł.

Dodatkowo w każdym z czasopism na dzieci czeka konkurs plastyczny z bardzo atrakcyjnymi nagrodami.
Wydawcą przedstawionych gazetek jest Wydawnictwo Media Service Zawada.Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej