Patrol nasz radę da! Książeczki edukacyjne z psim patrolem

Patrol nasz radę da,
Już rusza nam z pomocą.
Gdy mamy jakiś kłopot,
uratują nas,
Ryder oraz jego psy,
ekipa na sto dwa...

Znacie jakiegoś rodzica, który nigdy nie zanucił tej piosenki? Oj chyba trudno takiego znaleźć, bo od kilku lat Psi patrol to jedna z najpopularniejszych i najbardziej lubianych bajek. Nas też nie ominęło to szaleństwo i był czas, kiedy mały Filip uwielbiał tą bajkę. Sentyment mu pozostał i do tej pory lubi jeszcze od czasu do czasu obejrzeć. Natomiast Kuba ogólnie nie przepada za oglądaniem bajek, rzadko udaje mu się przez cały odcinek wysiedzieć przed telewizorem, za to uwielbia książeczki z psim patrolem, szczególnie te z zadaniami do rozwiązywania.

Regularnie sięgamy po dwie serie- Psi Patrol. Ekipa na 102! oraz Psi Patrol. Gotowi do nauki! Są to książeczki dedykowane dzieciom w wieku przedszkolnym.


Ekipa na 102! To seria, która liczy sobie już ponad 20 książeczek- dziś pokazuję Wam numer 27. Są to książeczki z naklejkami, w których na dzieci czekają zadania z ulubionymi pieskami. Są tutaj kolorowanki, labirynty, szukanie różnic, dobieranie par, łamanie szyfru, pisanie po śladzie i wiele innych. Kubuś uwielbia te książeczki, a dawniej bardzo lubił je Filip.Psi Patrol. Gotowi do nauki! to książeczki odrobinę trudniejsze, bowiem położono w nich nacisk na naukę pisania. W każdym numerze dzieci poznają dwie litery oraz cyfry. Są tutaj również szlaczki oraz różne inne zadania- szukanie cieni, kolorowanie, liczenie itd. W każdej części znajduje się krótkie opowiadanie do czytania. Do książeczek dołączone są również karty do kolekcjonowania. Nowe numery ukazują się co 2 tygodnie, a cała kolekcja będzie liczyła łącznie 16 książeczek.Obydwie serie rewelacyjnie łączą naukę z zabawą. Towarzystwo ulubionych bajkowych bohaterów sprawia, że dzieci chętnie rozwiązują zadania. Bardzo je lubimy. Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej