Co w prasie piszczy, czyli przegląd nowości gazetkowych

Wczoraj pokazałam Wam fantastyczne nowości książeczkowe z wydawnictwa Media Service Zawada, a dziś ciąg dalszy, czyli czasopisma dla dzieci.


Magazyn nickjr. to czasopismo, w którym znajdziecie mnóstwo zadań z bohaterami bajek. Jego największym plusem jest to, że nie dotyczy jednej konkretnej kreskówki, dzięki czemu każde dziecko znajdzie tutaj coś dla siebie.


Do gazetki dołączone są aż trzy prezenty- książeczka z przygodami Blaze i Megamaszyny, płyta DVD z bajkami oraz walkie-talkie do zabawy (oczywiście atrapy, ale od czego jest dziecięca wyobraźnia).
A co w środku? Jak już wspomniałam duża ilość ciekawych, rozwijających zadań. Jest tu m.in kolorowanka z Dorą, śnieżne zadania i szlaczki z Psim Patrolem, łączenie kropek i test spostrzegawczości z Gupikami, test o kichaniu z Nellą, labirynt z Blaze'm  oraz wiele innych. Na końcu na dzieci czeka jeszcze opowiadanie z Shimmer & Shine oraz konkurs plastyczny z super nagrodami.
Kolejny numer czasopisma ukaże się 16 kwietnia. Gazetka kosztuje 11.99 zł.

Magazyn Świnka Peppa to również bardzo lubiana przez nas gazetka. W każdym numerze znajdują się aż 2 opowiadania i mnóstwo ćwiczeń do rozwiązania. Oczywiście są także prezenty- magnesy z Peppą (taaaaaak, zawsze marzyłam o tym,żeby mieć Peppę na lodówce:D), miarka wzrostu oraz próbka witamin.


Zadania jakie tu znajdziecie to m.in kolorowanki, liczenie, pisanie po śladzie, łączenie kropek, łamigłówki ćwiczące spostrzegawczość, nauka rysowania. Jest również przepis na misiową owsiankę oraz domek do wycięcia i sklejenia. I oczywiście konkurs plastyczny.
Czasopismo kosztuje 9.99, a następny numer ukaże się 19 marca.
Wśród nowości znajduje się również coś dla starszych dziewczynek, czyli wydanie specjalne magazynu L.O.L. Surprise! W środku ciekawostki i zadania związane z laleczkami L.O.L. Do gazetki dołączony jest zestaw składający się z opaski do spania, spinek i naklejek. Koszt tego magazynu to 19.99 zł.

Jakie czasopisma lubią czytać i rozwiązywać Wasze dzieci?Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej