Nasza majówka- Kozłówka oraz zabawy na wsi

Wczoraj intensywnie rozpoczęliśmy majówkę. Pogoda na szczęście dopisała i z samego rana wybraliśmy się do przepięknej Kozłówki. Bardzo lubię to miejsce i za każdym razem jestem na nowo zachwycona jego pięknem. Na chłopcach pałac i park również zrobiły duże wrażenie. Podobały im się alejki, w których mogli swobodnie biegać, fontanna, plac zabaw, a przede wszystkim obecność policji- bo w Kozłówce trwa właśnie Mundurowa Majówka. Wczoraj przed pałac zajechały samochody i motocykle policyjne oraz karetka, dziś miały być pojazdy wojskowe, a jutro różne występy oraz pokaz straży pożarnej.
Dzieci mogły wsiadać na motocykle policyjne i robić sobie zdjęcia, był też kącik plastyczny, autochodziki oraz pokaz udzielania pierwszej pomocy. Było bardzo kameralnie i spokojnie, mało ludzi, więc ze wszystkiego mogliśmy na spokojnie skorzystać.

Kozłówka to przepiękne miejsce, które polecam z całego serca. Park jest duży, piękny, jest w nim mnóstwo śpiewających ptaków. W głębi są zadaszone stoliki, gdzie można swobodnie zjeść oraz plac zabaw z dużą przestrzenią do biegania. My niedługo wybierzemy się tam znowu, ale tym razem zabierzemy chłopców również na zwiedzanie pałacu.

Prosto z Kozłówki pojechaliśmy na wieś do mojego dziadka, gdzie chłopcy do wieczora biegali po podwórku. Kiedy wyjeżdżaliśmy zaproponowali, abyśmy wstąpili jeszcze do babci (która mieszka 8 kilometrów dalej). Mieliśmy zajechać na pół godzinki, a wyszło tak, że zrobiliśmy nawet małe ognisko;) Do domu dotarliśmy późnym wieczorem, padnięci, ale zadowoleni z aktywnie spędzonego dnia. Taki wypoczynek lubię najbardziej!
A jak Wasza majówka? Wypoczywacie w domu, czy też gdzieś jeździcie?

Komentarze

 1. Nie przypominam sobie, abym kiedyś tam była, a miejsce wydaje się urocze, trzeba będzie zorganizować wycieczkę. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas niestety pogoda nie dopisała, ale dzieci tak się dobrze bawią, tyle, że z dziadkami. My odpoczywamy w domowym zaciszu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny sposób na spokojnie spędzony czas z dziećmi - i dla rodziców i dla dzieciaków. Piękne miejsce

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ładne miejsce 😊 najważniejsze, że pogoda wam się udała i mogliście pospacerować 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Byłam tam kiedyś i z przyjemnością wrócę.

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że majówka udana! Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej