Nickjr. magazyn pełen zabawy

Od czasu do czasu pokazuję Wam ciekawe magazyny dla dzieci. Zwykle są one zafoliowane i kupując nie wiemy na co się decydujemy. Dlatego tak lubię pokazywać Wam ich środek na blogu. Dziś kilka słów o aktualnym numerze gazetki Nickjr.


Zacznijmy od dodatku, bo to zwykle on jako pierwszy przyciąga uwagę dzieci. W tej gazetce znajdziecie aż trzy prezenty: opaska z ekranikiem 3D, walkie-talkie (oczywiście atrapa do zabawy) oraz książeczka z zadaniami Umizoomi. Mój Kuba jest ogromnym fanem bajki Umizoomi, więc książeczka bardzo go ucieszyła, niestety niektóre zadania są dla niego jeszcze odrobinę za trudne:A teraz skupmy się na treści czasopisma. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to minimalna ilość reklam (1 w środku i 1 na okładce) oraz dużo ciekawych i różnorodnych zadań. Bohaterami ćwiczeń są postaci z ulubionych znanych bajek, dzięki czemu dzieci dobrze się bawią, a przy tym szlifują swoje umiejętności. Zobaczmy po kolei- pierwsze zadania dotyczą bajki Ptasia Akademia. Jest tu labirynt, kolorowanka oraz ćwiczenie na spostrzegawczość:


Bohaterką kolejnych ćwiczeń jest ukochana przez Kubusia Dora i jej przyjaciele. Tutaj mamy zadania z literkami, kolorowankę oraz liczenie:


Kilka kolejnych stron to ćwiczenia z Psim Patrolem. Kolorowanie, szukanie odpowiednich elementów, labirynt z testem wiedzy, szukanie różnic.


Następnie w gazetce znajdziecie zadania z Umizoomi, czyli matematykę, szukanie elementów na ilustracji z Blazem, kilka ćwiczeń z Rafciem Śrubką, rysowanie po śladzie razem z Gupikami, a na koniec Shimmer&Shine- kolorowankę, szukanie różnic oraz opowiadanie.

Jak sami widzicie gazetka Nickjr. pełna jest ciekawej, pożytecznej rozrywki. Myślę, że jest to jeden z lepszych magazynów tego typu, głównie ze względu na dużą ilość ćwiczeń. Czasopismo ma 28 stron, kosztuje 11,99 zł. Kolejny numer ukaże się 30 lipca.


Inne ciekawe książeczki dla dzieci znajdziecie na:


Komentarze

 1. Sama za dzieciaka nie zbierałam za bardzo magazynów, ale teraz jak się nie obejrzysz w kiosku, to jest tego tak wiele, że nawet nie wiadomo, co wybierać.

  OdpowiedzUsuń
 2. bardzo fajne dla mojego synka w sam raz

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda bardzo sympatycznie. Moje dzieciaki takie uwielbiają!

  OdpowiedzUsuń
 4. Moje dzieci, bardzo lubiły Umizoomi i inne bajki na tym kanale.

  OdpowiedzUsuń
 5. Takie gazetki to zawsze mnóstwo zabawy i świetny sposób na zabicie nudy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzieci uwielbiają takie gazetki:) Rodzice chyba nieco mniej;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kilka lat temu mój syn uwielbiał tego typu magazyny dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej