Minimini+ magazyn- numer listopadowy

Nie tak dawno pokazywałam Wam wrześniowy numer magazynu Minimini+,a tu już w moich rękach znalazł się numer listopadowy. Jesteście ciekawi, co tym razem znajdziecie w gazetce?


Jak zawsze zacznę od prezentów- tym razem jest to jedna karta kolekcjonerska My little pony (więcej o kartach możecie przeczytać tutaj ), kula z brokatem w środku i saszetka Glitter Slime Play. Ciągle zbieramy się do zrobienia tego Glitter Slime i cały czas zapominamy.


A co w środku czasopisma? Jak zwykle dużo dobrej zabawy. Na początek tekst o przygodach rybki MiniMini, a do tekstu kilka pytań i kolorowanka.


Następnie trochę matematyki połączonej z segregowaniem według kolorów, oraz krótki tekst o fokach żyjących w Bałtyku. Dalej znowu liczenie i labirynt ze świnką Peppą.



Kolejne strony to zimowe zadanie z pingwinkami:


Na koniec znajdziecie jeszcze pomysł na przygotowanie smacznej kanapki w kształcie łodzi podwodnej oraz na pracę plastyczną z wykorzystaniem ciastoliny. Po drodze jest jeszcze zadanie z Psiakami Futbolakami, ale nie będę Wam wszystkiego pokazywać.

Oczywiście jak w większości gazetek jest także konkurs plastyczny z fantastycznymi nagrodami.

Osobiście uważam, że magazyn MiniMini+ jest jednym z lepszych czasopism dostępnych obecnie na rynku. To, co mi się w nim podoba najbardziej to duża ilość ciekawych i różnorodnych zadań. Każde zadanie związane jest tematycznie z postaciami popularnych bajek, co jeszcze bardziej zachęca dzieci do aktywności. Jestem zwolenniczką nauki przez zabawę i myślę, że ta idea jest w magazynie osiągnięta.

Polecam czasopismo dla dzieci w wieku przedszkolnym. Koszt gazetki to 9,99 zł. Następny numer ukaże się w grudniu.


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej