Karty kolekcjonerskie My Little Pony

Czy są tutaj fani bajki o kolorowych kucykach? Podejrzewam, że większość małych dziewczynek wie co to My Little Pony, a nawet pewnie wśród dzieci moich czytelników znajdzie się niejedna fanka tego programu. Zgadłam?
Dzisiaj wpis specjalnie dla Was, bo moi chłopcy, jak pewnie łatwo się domyśleć nie fascynują się kucykami;)
Wydawnictwo Media Service Zawada wypuściło na rynek kolekcję kart z bohaterami tego serialu animowanego. Karty kupuje się w saszetkach- w każdej z nich jest 5 kart. Łącznie do zebrania jest aż 99 kart, w tym 18 kart specjalnych. Można także dokupić specjalny album, w którym łatwiej przechowywać kolekcję.


Pojedyncza saszetka w empiku kosztuje 3,99 zł, są również dostępne wielopaki (jeśli dobrze zauważyłam składające się z 6 saszetek). Saszetki widziałam także w zwykłych kioskach.


Niestety- nie wiadomo jakie karty trafią nam się w saszetce, to jest loteria. Choć ma to duży plus- na pewno emocje przy rozpakowywaniu są większe. Dodatkowo dzieci mają możliwość wymieniania się i przeprowadzania pierwszych transakcji (tak jak my kiedyś karteczki do segregatora- pamiętacie to szaleństwo?).

To jest przykładowa zawartość dwóch saszetek:


A tak wygląda pojedyncza karta. Z jednej strony ilustracja przedstawiająca np. bohatera bajki, a z drugiej kilka informacji i oczywiście numer karty.


Tak natomiast wygląda rozpiska wszystkich kart do zdobycia:Co sądzicie o kartach kolekcjonerskich My Little Pony? Planujecie zbierać, czy raczej unikacie takich produktów? A może zbieraliście lub zbieracie jakieś inne karty?

Karty mogłam Wam pokazać dzięki uprzejmości Wydawnictwa Media Service Zawada.

Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej