sobota, 16 kwietnia 2016

Wygraj wielorazowy podkład do przewijania od Pupus

Kilka miesięcy temu opisywałam wam wielorazowe podkłady do przewijania, które kupiłam w sklepie Pupus .Ten post znajdziecie tutaj
Dziś po kolejnych kilku miesiącach użytkowania nadal jestem zachwycona tym produktem i nie wyobrażam sobie przewijania bez tego podkładu. Jednorazówki nie dorastają matom od Pupus do pięt.
Podkłady są śliczne, miękkie, funkcjonalne, mega trwałe i jak dla mnie niezbędne. Towarzyszą nam zarówno w domu, jak i na wyjazdach.


Dziś mam dla Was fantastyczną niespodziankę. Razem z marką Pupus przygotowałam dla Was konkurs, w którym możecie wygrać jeden wybrany przez siebie podkład z oferty sklepu!
Zasady są bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polub profil Pupus oraz Mama Filipka na facebooku
2. Odpowiedz na pytanie: Jakich rad dotyczących przewijania udzieliłabyś świeżo upieczonej mamie? 

Będzie mi też bardzo miło jeśli udostępnisz post konkursowy na facebooku i zaprosisz znajomych do wspólnej zabawy (nie są to warunki konieczne).

Osoba, której wypowiedź najbardziej spodoba się naszemu sponsorowi otrzyma wybrany przez siebie podkład wielorazowy. Jest o co powalczyć, bo podkłady są śliczne- zobaczcie sami klik 
Dodatkowo wśród wszystkich uczestników konkursu wylosuję jedną nagrodę pocieszenia w postaci książeczki z serii Bardzo mądry maluch.
Swoje odpowiedzi możecie zamieszczać w komentarzach pod tym postem lub na facebooku pod postem konkursowym.
Koniecznie zapoznajcie się z regulaminem konkursu!
Bawimy się do 30 kwietnia.
Powodzenia i do dzieła! 

Dziękuję serdecznie pani Agacie ze sklepu Pupus. pl za zasponsorowanie nagrody do konkursu.


Regulamin konkursu:


1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com oraz sklep Pupus.pl, który jest sponsorem nagrody.
2. Nagrodą w konkursie jest wybrany przez zwycięzcę podkład z oferty sklepu Pupus.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 16.04.2016 do dnia 30.04.2016 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę blogaoraz sponsora konkursu najpóźniej do dnia 06.05.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sposnorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dzialania Organizatora w związku z przeprowadzanym konkursem.
 


4 komentarze:

 1. Ja bym takiej Mamie powiedziała że przewijać się da w każdym miejscu, warunkach i pogodzie. Wystarczy trochę pomysłowości :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. proszę podać swoje imię i nazwisko z facebooka, bo inaczej nie wiem, kto bierze udział w konkursie

   Usuń
 2. Ja bym takiej Mamie powiedziała że przewijać się da w każdym miejscu, warunkach i pogodzie. Wystarczy trochę pomysłowości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeze wszystkim świeża mamo pamiętaj o kierunku podcierani dziewczynki od przodu do tyłu!!,najlepszy na oparzenia polecam sudocrem, gdy zauważysz u dzidziusia zaczerwienienie nie zapinaj bodów wpuszcz troszkę powietrza dziecku do tyleczka.Gdy dziecko jest odparzone najlepiej myj tyleczek w wodzie i szarym mydle szybciej się zagoi.Przewijając miej zawsze przy sobie podkład unikniesz częstych plam :-) Monika Flok

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...