Canpol babies po raz drugi-testowanie z blogosferą

Już po raz drugi razem z Filipkiem dostaliśmy się do testowania z blogosferą Canpol babies. Pierwszym razem otrzymaliśmy zestaw Wesołe zwierzątka, który z powodzeniem nam służy. Tym razem testujemy zestaw z kolekcji "Piraci".
W paczce otrzymaliśmy- dwie butelki, dwa fartuszki-śliniaczki (jeden 24 m+, drugi 36 m+) oraz zestaw miseczka, talerzyk, kubeczek i sztućce.

Dla Filipka oczywiście największą radością jest rozpakowywanie paczki:)Tak prezentowała się jej zawartość:


Wszystko od razu trafiło do wypróbowania:) Fartuszek 24 m+ leży na Filipku idealnie (ten drugi jest sporo za duży). Jest to śliniaczek z ceratki, który po prostu zmywa się wodą, kiedy się zabrudzi. Ma długie rękawy i kieszonkę na to, co spada. Ogólnie bardzo fajna sprawa, ale że Filipek je dość czysto, to raczej nie będziemy tego używać. Już nawet nie pamiętam, kiedy stosowaliśmy jakikolwiek śliniak. Ale taki fartuszek może z powodzeniem służyć np. przy malowaniu farbami.Filipkowi najbardziej spodobała się butelka. Stwierdził, że ta używana dotychczas jest fuj i teraz wieczorne mleczko będzie pił z nowej;) Początkowo miał problem z nowym kształtem smoczka, ale szybko się przyzwyczaił. Mi natomiast podoba się szeroka szyjka w butelce- bardzo ułatwia to rozmieszanie mleka czy kakao.


Zestaw obiadowy też od razu został wypróbowany:) Mieliśmy już wcześniej bidon z kolekcji Piraci, więc wszystko nam do siebie pasuje.


Cały zestaw bardzo mi się podoba i cieszę się, że po raz kolejny mamy przyjemność testować z Blogosferą. Filipkowi bardzo podobają się nadruki z papugą i misiem .Lubię produkty Canpol babies, bo są dobrej jakości i nie mają wygórowanych cen.
Przypomnę jeszcze, że Blogosfera Canpol Babies co miesiąc daje możliwość testowania produktów oraz organizowania konkursów przez blogujące mamy. My zgłaszamy się każdego miesiąca i jak na razie testowaliśmy dwa razy. Mam nadzieję, że kiedyś załapiemy się także do zorganizowania konkursu.
Na stronie blogosfery, po prawej stronie na dole jest lista blogów, na których aktualnie można wygrać opisany przeze mnie zestaw "Piraci".

Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej