2 super książeczki z naklejkami-polecam

Dziś chciałabym Wam polecić dwie świetne książeczki z naklejkami. O jednej z nich już pisałam w poście Naklejkowe szaleństwo , ale mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe jeśli zrobię to jeszcze raz. Kilka dni temu kupiłam kolejną książkę z tej serii i od wczoraj jest zabawa.
Mowa oczywiście o :


Cena tych książeczek waha się od 15 do dwudziestu kilku złotych. Pierwszą kupowałam kiedyś w Biedronce za 14,99 zł. Bajkowy Skarbczyk zamówiłam na allegro za ok. 17 zł. Zostały wydane przez wydawnictwo Olesiejuk.

Co w nich takiego niezwykłego? A no to, że są świetnie wykonane. Prześliczna grafika, kolorowe obrazki, różnorodne zadania i przede wszystkim dużo naklejek! Każda książeczka podzielona jest na sześć części.
W pierwszej są to: kolory, kształty, pierwsze słowa, liczby, zwierzęta oraz w ruchu. Bajkowy Skarbczyk składa się z 6 bajeczek: Trzy świnki, Jaś i pnącze fasoli, Jaś i Małgosia, Czerwony kapturek, Złotowłosa i trzy misie oraz Tomcio Paluch. W każdej części oprócz różnorodnych zadań jest też strona do samodzielnej aranżancji za pomocą naklejek. To zadanie Filipek lubi najbardziej, może puścić wodze fantazji i sam decydować, gdzie co przykleić.
Nie będę się rozpisywać, niech zdjęcia powiedzą Wam dlaczego tak się zachwycam;) Naprawdę polecam- warto!

BAJKOWY SKARBCZYKZABAWY I ZADANIA DLA MALUCHÓW


Komentarze

  1. Super te książeczki. Widać, że porządnie wykonane. I jakie ładne i kolorowe!

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej