poniedziałek, 24 marca 2014

Przyjęcie urodzinowe


W niedzielę 23 marca, 3 dni przed skończeniem przez Filipka roczku odbyło się jego przyjęcie urodzinowe. Łącznie z Filipkiem było 12 osób. Wszystko miało miejsce u nas w domu, więc było trochę szykowania. Gdyby nie pomoc mamy chyba nie dałabym rady! Gości zaprosiliśmy na 14 i wyrobiliśmy się dosłownie idealnie.
Na przyjęciu oprócz nas byli moi rodzice, moja siostra (chrzestna Filipka) z chłopakiem, siostra cioteczna, mama i brat męża, mój brat cioteczny (czyli chrzestny Filipka) oraz jego mama,czyli moja chrzestna zwana ciociobabcią;)
Całe mieszkanie ozdobiliśmy kolorowymi balonami.


Najpierw podaliśmy obiad. A po obiedzie oczywiście tort i odśpiewanie "sto lat" dla Filipka. Powiem Wam, że wzruszył mnie ten moment. Mój maleńki syneczek ma już roczek...a dopiero, co czułam jego ruchy w brzuchu...
Tort był robiony samodzielnie, wspólnymi siłami przez mamę, męża i mnie.
Po torcie zaprosiliśmy naszych gości na krótki film podsumowujący pierwszy roczek życia Filipka. Nad filmem mój mąż pracował przez kilka wieczorów i wyszło mu to świetnie! Będziemy mieli piękną pamiątkę. Film jest złożony ze zdjęć i filmików z każdego miesiąca.
Filip oczywiście był duszą towarzystwa, cały czas śmiał się, dokazywał, tańczył, pokazywał różne rzeczy, które już potrafi robić. Tańczył jeszcze długo po tym jak goście poszli, aż w końcu padł ze zmęczenia.
Oczywiście dostał też fajne prezenty:)
Klocki i układanki, pościel , dwa duże samochody, mniejszy samochodzik, klocki od babci, huśtawkę od babci i dziadka, a także pieniążki, za które mam coś Filipkowi kupić. Pierwszy zakup już zrobiony- body, które akurat są w ofercie Biedronki;)
Klocki spodobały się nie tylko jubilatowi. Tata i wujek też dobrze się bawili;)Moje muffinki:


Kreacja Filipa:


6 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego dla Filipka. Torcik wygląda smakowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego Filipku!!!
  Super impreza;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojjjjaaaa!!! Mi to chyba łzy poleca przy sto lat ;) Przystojny Filipek :) I super prezenty :) I wszystkiego naj :*

  OdpowiedzUsuń
 4. wszystkiego najlepszego Filipku :)

  OdpowiedzUsuń
 5. też się pewnie wzruszę, albo poryczę... 100 lat!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. och och och jakie urodziny, wszystkiego najlepszego

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...