Testowanie dań Gerber-marchewka z ziemniaczkami

Pisałam ostatnio, że zostałam wybrana do przetestowania nowych dań Gerber- marchewka z ziemniaczkami. Niedawno dotarła do mnie paczuszka z trzema słoiczkami do wypróbowania.


Nowe danie Gerber jest przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia, a więc można je podać już na samym początku rozszerzania diety maluszka. Zarówno marchewka, jak i ziemniak są produktami mało alergizującymi, więc są bezpieczne dla najmniejszych dzieci. W składzie oprócz marchewki i ziemniaka znajdziemy też wodę, skrobię kukurydzianą oraz olej. Olej jest cennym składnikiem ponieważ zwiększa przyswajalność witamin rozpuszczalnych w tłuszczach (witaminy ADEK).
Obiadek ma gładką konsystencję, nie zawiera żadnych grudek. To ważne, ponieważ czteromiesięczne dziecko nie potrafi jeszcze przeżuwać i nie poradziłoby sobie z większymi kawałkami pokarmu. Smak ma delikatny, słodkawy, krótko mówiąc-marchewkowy. Pachnie ładnie. A co najważniejsze smakuje dziecku, co sprawdziłam na swoim synku.


Do produktu nie mam żadnych zastrzeżeń. Mój synek jest już co prawda za duży na kupowanie mu takich dań, ale gdyby był mniejszy, na pewno nie raz bym się skusiła. Otrzymane słoiczki Filipek zje z ryżem, aby były bardziej konkretne.

Pojemność słoiczka: 125 g
Zawartość mięsa: brak, danie bezmięsne
Zawartość glutenu: nie zawiera
Zawartość składników pochodzenia mlecznego: nie zawiera
Cena: ok. 3 zł
Informacje o produkcie na stronie producenta : klik

Gerber co jakiś czas prowadzi takie akcje mające na celu przetestowanie nowych produktów. Informacje o nowych testach oraz recenzje testowanych produktów znajdziecie na facebookowej stronie Gerber Polska- klik

Komentarze

 1. dawniej też korzystałam z takich słoiczków, ale teraz mój syn jest już na nie za duży. Musi mieć już "konkretny" obiad, by był pojedzony:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mój też już dostaje normalne obiadki, zazwyczaj gotuję mu sama. Czasami dla urozmaicenia, albo jak nie mam czasu, to dostaje gotowca ze słoiczka, ale wybieram takie przynajmniej po 9 m-cu, żeby były konkretne. Dlatego te słoiczki posłużą jako dodatek np. do ryżu i mięska.

   Usuń
 2. Anetko po 4 msc nie od :) niby szczegol ale dosc istotny :) af

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej