poniedziałek, 10 marca 2014

Kurier x2

Tydzień rozpoczęliśmy od podwójnej wizyty kuriera, a raczej dwóch, którzy dotarli w odstępie 5 minutowym. Ledwo zdążyłam przejrzeć zawartość pierwszej paczki, jak usłyszałam pukanie do drzwi i odebrałam paczkę kolejną.
Chcecie wiedzieć, co do mnie dotarło?

Pierwsza przesyłka to paczka Ambasadorki Bepanthen Baby. Dostałam się do kampanii organizowanej na portalu Streetcom. Zawartość pudełka to 13 zestawów maść+kosmetyczka. Oczywiście nie wszystkie są dla mnie! Moim zadaniem jest rozdanie próbek innym mamom i zebranie opinii na temat Bepanthenu. Cieszy mnie to, że zostałam wybrana, ponieważ akurat Bepanthen jest moim niekwestionowanym numerem 1 wśród kosmetyków dla dziecka. Jeden zestaw będzie można także wygrać w konkursie, który planuję zorganizować. Szczegółowa notka na temat tej maści pojawi się wkrótce na blogu.
Filip jest zawsze pierwszym zainteresowanym, kiedy w domu pojawia się jakaś paczka;)
Druga przesyłka to dzbanek filtrujący Dafi, który wygrałam do przetestowania. Bardzo mnie to cieszy, ponieważ od jakiegoś czasu pijemy tylko wodę filtrowaną. Do tej pory używaliśmy najzwyklejszego dzbanka z hipermarketu. Jestem ogromnie ciekawa, czy używając Dafi poczujemy różnicę. Opinii na temat tego produktu możecie spodziewać się za jakiś czas na blogu. Najpierw muszę porządnie przetestować.
3 komentarze:

  1. mam dzbanek Dafi w domu i jestem bardzo zadowolona. Gratuluję super przesyłek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetnie rozpoczął Ci się tydzień! Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Jaka duża ta paka Bepanthenu;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...