Konkurs Canpol babies

Przed Wami kolejny konkurs organizowany w ramach programu Blogosfera Canpol babies. Tym razem do wygrania uroczy zestaw z pluszową pozytywką.
Zadanie konkursowe brzmi:

Opisz swój sposób na usypianie maluszka.

Zgłoszenia możecie dodawać w poście konkursowym na Facebooku, w komentarzu pod tym postem lub wysyłać mi na maila (aneta.sawicka05@gmail com) w temacie wpisując Konkurs Canpol babies.

Miło mi będzie jeśli udostępnicie konkurs wśród swoich znajomych, zaprosicie ich do zabawy, a przede wszystkim polubicie na Facebooku moją stronę (Mama Filipka i Kubusia) oraz stronę sponsora nagrody (Canpol babies).

Konkurs potrwa do 5 sierpnia, a wyniki zostaną ogłoszone w tym poście na blogu. Wygrywa jedna osoba, której zgłoszenie najbardziej mi się spodoba.
Zanim weźmiesz udział w konkursie, przeczytaj proszę poniższy regulamin.

***Wyniki***
Zwycięzcą konkursu zostaje Pani Justyna Sztaba.

Regulamin konkursu:


1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies

2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez firmę Canpol babies.

3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.

5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.

6. Konkurs trwa od dnia 22.07.2018 do dnia 05.08.2018 do godz. 23:59. 

7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 15.08.2018. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.

8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej dobrowolnie podaje swoje dane adresowe w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim. Dane zostaną przekazane sponsorowi konkursu, czyli firmie Canpol babies.

9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)

11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny. 
13. Jedna osoba może dodać jedno zgłoszenie.

Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej