Super Wings- gazetka dla fanów bajki

Super Wings ooo ooo, Trafik, Dżetek, Frunia już do góry mkną...Rodzice fanów bajki o pomocnych samolotach z pewnością znają tę piosenkę. Bajka emitowana przez TVP ABC zyskała w ostatnich miesiącach ogromną popularność. Pojawiło się mnóstwo rzeczy z wizerunkiem kolorowych bohaterów, książki, a także gazetka. O tej ostatniej chciałabym Wam dzisiaj opowiedzieć.


Gazetka ukazuje się co dwa miesiące- my mieliśmy już numer pierwszy, a teraz jesteśmy w posiadaniu aktualnego, czyli trzeciego. W każdej gazetce znajduje się jakiś gadżecik dla dzieci- tym razem była to świecąca zawieszka oraz naklejki.

A co w środku? Dużo ciekawych rzeczy. Jest tekst do czytania, a po nim kilka pytań dotyczących treści. Jest sporo ciekawostek- tym razem tematem przewodnim jest Szkocja. Są przeróżne zadania do wykonania np. labirynty, kolorowanki. W środku znajduje się również plakat z wizerunkiem samolocików- tym razem Miry, Dżetka i Śrubka. Oczywiście musiałam synów spytać o nazwę żółtego samolotu, bo za nic nie mogę zapamiętać który jest który;)

Jest nawet przepis na coś słodkiego:


Czy warto kupić? Zdecydowanie tak. Gazetka jest ciekawa, bogata w treści, różnorodna. Ma 28 stron, więc całkiem sporo jak na magazyn dla dzieci. Sama bajka Super Wings jest bardzo wartościowym i edukacyjnym programem.. Moi chłopcy bardzo lubią i wiele ciekawych rzeczy dowiedzieli się podczas oglądania.
Koszt gazetki to 9,99 zł, następny numer ukaże się we wrześniu, a jego tematem będzie Afryka.

Dziękujemy Wydawnictwu Media Service Zawada za możliwość pokazania czasopisma na blogu.


Komentarze

  1. te gazetki są świetne właśnie dzięki różnorodności zadań i jeszcze do tego dodatek co cieszy maluchy podwójnie :) mój Synek jest ogromnym fanem Psiego Patrolu więc czekamy na recenzje z naszymi ulubionymi bohaterami, pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej