W Czarodziejskim Lesie...

W Czarodziejskim Lesie mieszka wiele zwierząt- myszki, borsuki, bobry, króliczki. Oprócz nich las zamieszkują także wróżki, smoki, krasnoludki, duszki, a nawet olbrzym. Dzieje się tam wiele niespotykanych historii, a co jedna to ciekawsza. Te historie Tony Wolf zebrał w jedno miejsce i tak oto powstała przepiękna książka pt. "Czarodziejski Las".


Znajdziecie tu bajkę o tym jak olbrzym stworzył tunel, aby zwierzęta mogły dostać się do Dolnego Lasu. Następnie przeczytacie opowieść o złośliwym duszku, który chciał zrobić Borsukowi Ogrodnikowi brzydki kawał. Niezbyt mu się to udało, bo to, co miało być psotą okazało się przysługą. Kolejna historia to bajka o przeziębionym smoku, któremu zwierzątka musiały podać lekarstwo. W następnej bajce razem z Mysią będziecie mieli okazję poznać wróżkę Różyczkę. Jagodowa gorączka, to tytuł opowiadania o tym jak wszystkie zwierzęta z czarodziejskiego lasu zaczęły chorować na dziwną chorobę. Na szczęście Wielki Czarodziej wiedział jak im pomóc. Ostatnia bajka to opowieść o Krasnalu, który był krawcem i znalazł sposób na to, aby uszyć ubrania dla wszystkich mieszkańców lasu.


To, co zasługuje na uwagę w tej książce to jej wygląd. Jest duża, ładna, w grubej okładce. I to co najważniejsze- jest przepięknie ilustrowana! Oglądanie jej to prawdziwa przyjemność, a obrazki zajmują tak naprawdę najwięcej miejsca. Razem z Filipkiem bardzo lubimy je oglądać. Same bajeczki też są bardzo ciekawe, niezbyt długie przez co nie nudzą się nawet małemu dziecku. Filipkowi bardzo się podobają, każdą z nich czytaliśmy mu już kilka razy.
Jest to książka naprawdę godna polecenia!  Zobaczcie sami:
Kilka informacji o książce:
Wydawnictwo: Siedmioróg
Okładka: twarda
Format: 29,5 cm x 29,5 cm
Liczba stron: 59
Cena: 28,80 zł
Książka na stronie wydawnictwa: klik

 


Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej