środa, 22 czerwca 2016

Czy warto słuchać Supernianioła?

Jakiś czas temu recenzowałam dla Was pierwszy tom nowego cyklu książeczek dla dzieci- Twój anioł z nieba (zobacz recenzję ) od wydawnictwa Promic. Poznaliśmy tam Antka i jego rodzinę, oraz jego Anioła Stróża. Dziś chciałabym wam pokazać jedną z następnych części.


Wszystko zaczyna się od tego, że Antek zapomniał nauczyć się do sprawdzianu. Marzył o tym, aby przyszedł mu z pomocą jego anioł stróż, ale zamiast niego pojawił się ktoś inny. Superanioł- piękny, miły i podsuwający gotowe rozwiązania. Szybko uporał się z problemami Antka, ale czy jego rady faktycznie okazały się dobrą drogą? Czy Superanioł naprawdę jest taki super za jakiego się podaje?

Ta książka to prawdziwa lekcja dla młodego czytelnika. Pokazuje, że nie warto słuchać podszeptów złego, że kłamstwo zawsze wychodzi na jaw, a złe uczynki obracają się przeciwko nam. To co z pozoru wydaje się piękne i dobre, nie zawsze takie jest. Dzięki takiej lekturze można pomóc dzieciom odróżnić dobro od zła i pokazać, że nie warto ulegać niedobrym pokusom. Na nas rodzicach spoczywa ogromna odpowiedzialność za wychowanie naszych dzieci. Warto od małego zaszczepiać w dzieciach dobre wzorce i tłumaczyć, że nie warto słuchać podszeptów złego. Ta książeczka jest do tego idealna.

Kilka informacji o książce: 
Autor: Edmond Prochain
Wydawnictwo: Promic-Wydawnictwo Księży Marianów
Okładka: miękka
Liczba stron: 64
Cena: 14,90 zł
Książkę znajdziecie tutaj
7 komentarzy:

 1. Coś innego. Ciekawa jej jestem.
  alexanderkowo.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna historia .Najlepsze są książeczki z morałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawa książka w sam raz dla moich dziewczyn:-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa książka w sam raz dla moich dziewczyn:-)

  OdpowiedzUsuń
 5. fajny blog, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawa książeczka, która uczy 👍

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...