Magazyn Cartoon Network

Dziś kilka słów o magazynie dla starszych dzieci. Jako dziecko często oglądałam kanał cartoon network, jednak bajki wtedy nadawane w ogóle nie przypominały tych, które są teraz. Szczerze mówiąc bajki współczesne mnie przerażają i cieszę się, że nie mamy tego kanału i chłopcy ich nie oglądają. W moich rękach znalazło się natomiast czasopismo.


Jak w większości gazetek dla dzieci, również tutaj znajdziecie prezenty- tym razem jest to jajko-glutek oraz podobno bardzo kwaśna oranżadka. Piszę podobno ponieważ jej nie próbowaliśmy. Natomiast muszę przyznać, że glutek spodobał się chłopcom, niestety szybko obkleił się paprochami i zrobił się obrzydliwy.
Jeśli chodzi o treść znajdziecie tutaj 2 komiksy, informacje o nadawanych na kanale bajkach oraz o różnych nowościach wydawniczych, plakat z atomówkami oraz drugi z bajką, której nie znam, a także kilka krótkich zagadek.
Czasopismo kosztuje 9,99 zł, następny numer ukaże się 16 kwietnia.


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej