środa, 14 września 2016

Projektor żabka- niespodzianka od DUMEL

Niedawno na fanpagu marki Dumel pojawiła się informacja o poszukiwaniu blogerów do testowania zabawek. Ku naszej wielkiej radości udało nam się załapać. Co ciekawsze zabawka była niespodzianką, więc do ostatniej chwili nie wiedzieliśmy, co znajdziemy w paczce.
Kiedy dotarła do nas przesyłka chłopcy od razu zabrali się do rozpakowywania, o dziwo w całkowitej zgodzie:D


Po rozpakowaniu naszym oczom ukazała się urocza żabka, która okazała się lampką-projektorem:Zabawka wygląda niepozornie, ale skrywa w sobie naprawdę wiele funkcji. Można użyć jej jako lampki świecącej delikatnym, ciepłym pomarańczowym światłem. Można włączyć projektor, który wyświetla gwiazdki zmieniające kolor. Tymi gwiazdkami moi chłopcy są oczarowani. Kubuś próbuje je łapać na ścianie. W żabce można również włączyć dźwięk, a wtedy popłyną z niej spokojne, kojące dźwięki idealne do usypiania maluszka- melodie, szum lub odgłosy natury.
Dodatkowo zabawka posiada funkcję timera- można ustawić ją na 15 minut lub na pół godziny.
Żabkę można włączać i wyłączać poprzez naciśnięcie oczu, dzięki czemu w nocy nie musimy szukać żadnych przycisków.
Dokładnie o wszystkich funkcjach zabawki możecie poczytać tutaj
Moim chłopcom projektor bardzo się podoba. Co prawda nie używamy go do zasypiania, ale jest idealny do wieczornego wyciszenia się. Dodatkową praktyczną funkcją jest też wygodny uchwyt. Żabka może posłużyć starszemu dziecku jako nocna latarka:)
Zabawka jest bardzo ładna i solidnie wykonana. Przetrwała nawet rzucenie jej przez Kubę;) Myślę, że jest to produkt, który posłuży na naprawdę długi czas.
Bardzo dziękujemy firmie Dumel za zaufanie i możliwość testowania.1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...