piątek, 16 września 2016

Jak w prosty sposób ożywić swoje mieszkanie

Chyba każdy z nas marzy o tym, żeby mieszkać w pięknym mieszkaniu. Lubimy otaczać się ładnymi rzeczami, planować, zmieniać i upiększać. Wygląd mieszkania bardzo wpływa na nasze samopoczucie- kiedy jest ładnie, czujemy się dobrze, kiedy jest bałagan i chaos, to i my reagujemy zmęczeniem i rozdrażnieniem. Warto więc zadbać o to, żeby nasze otoczenie było po prostu dobrze urządzone.
Dawniej wydawało mi się, że posiadanie na ścianie czegoś więcej niż tylko farba lub tapeta jest bardzo pracochłonne i trudne w realizacji. O wielkich kosztach nawet nie wspominając. Nic bardziej mylnego. Okazuje się, że na wyciągnięcie ręki jest praktycznie wszystko to, co sobie zamarzymy. Chcesz mieć na ścianie napis, abstrakcyjny wzór czy słynny obraz? A może zdjęcie przyrody, sławnej osoby lub znanej budowli? Nic trudnego!
Masz w domu małego fana autek? Zafunduj mu na ścianie fototapetę z pojazdami lub ulicą. Każdy mały chłopiec byłby zachwycony taką ozdobą swojego pokoju.A może twoje dziecko jest urodzonym podróżnikiem lub odkrywcą? Mapa świata będzie dla niego idealną ozdobą.


Fototapety i naklejki ścienne dają nieograniczone możliwości jeśli chodzi o urządzenie wnętrza. Od najprostszych wzorów, poprzez gotowe tematyczne obrazki, aż po nasze własne fotografie. Możemy mieć w naszym domu co tylko sobie zamarzymy!
Zajrzyjcie na stronę PIXERS i dajcie się ponieść wyobraźni! Ja bardzo lubię oglądać te wszystkie cuda i marzyć o tym jakbym urządziła swój dom. Niestety póki co mam tylko niewielkie mieszkanie, a więc nie mam zbyt dużego pola manewru.


Marzyliście kiedyś o tym, żeby spać wśród chmur?


A może chcielibyście gotować mając przed oczami zieleń przyrody?

1 komentarz:

  1. Teraz jest taki wybór, że można godzinami wybierać fototapety i się zastanawiać, którą wziąć ;) Mnie urzekła najbardziej ta przy meblach kuchennych ;) Fajny pomysł
    www.mlodamamapisze.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...