poniedziałek, 25 stycznia 2016

Ćwiczenia z naklejkami

Ci, którzy śledzą bloga od dłuższego czasu na pewno już wiedzą, że mój synek jest fanem wszelkich książeczek z zadaniami. Kupuję mu mnóstwo książek, drukuję zadania z Internetu i wymyślam sama. Wielokrotnie recenzowałam wam już różne zbiory zadań dla dzieci. Niektóre są świetne, inne dobre, a zdarzają się też kiepskie. Filip ma 2 latka i 10 miesięcy i rozwiązuje zadania dla trzy- i czterolatków.
Co jest najfajniejsze w takich książeczkach? Oczywiście naklejki! Dobrze jak jest ich dużo i są potrzebne do wykonania zadań, a nie tylko do wklejenia na zasadzie nagrody. Lubię też jak książka zawiera sporo zadań, a nie kilka stron, które Filip rozwiązuje za jednym zamachem.
Zbiór ćwiczeń dla dzieci, który spełnia te wszystkie warunki możecie znaleźć w ofercie wydawnictwa Siedmioróg.


"Zbiór ćwiczeń z naklejkami" to książeczka przeznaczona dla dzieci w wieku 3-5 lat. Znajduje się w niej 96 różnych ćwiczeń. Są tu kolorowanki, labirynty, łączenie punktów, rysowanie po kropkach, zadania polegające np. na uzupełnieniu naklejkami. Zadania mają różną tematykę, dzięki czemu są jeszcze atrakcyjniejsze. Rozwiązywanie ćwiczeń z tego zbioru to doskonały wstęp do nauki pisania, są idealne do ćwiczenia małych rączek.
Dzięki temu, że książeczka jest dość obszerna wystarczyła Filipowi na kilka dni. Bawił się świetnie rozwiązując kolejne zadania. Ich poziom trudności okazał się idealny dla mojego synka. W ofercie wydawnictwa znajdziecie także zbiór ćwiczeń dla dzieci w wieku 5-7 lat.


Informacje o książce:
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Promocja- wydawnictwo Siedmioróg
Liczba stron: 96
Oprawa: miękka
Cena: 11,19 zł

Książkę na stronie wydawnictwa znajdziecie pod tym linkiem2 komentarze:

  1. Siedmioróg jak zwykle nie zawiódł ;) Fajnie, że Filip dobrze się bawił.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. oj tak:) jedno z najlepszych wydawnictw w mojej opinii

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...