1000 nalepek dla trzylatka

Filipek dostał na święta dużo fajnych prezentów. My kupiliśmy mu puzzle pociąg z cyferkami oraz kilka książeczek. Wśród nich "1000 nalepek dla trzylatka". Ta książka zaciekawiła mnie już wcześniej, kiedy tylko wchodziła na rynek. Początkowo jednak była dość droga, więc nie kupowałam. Teraz można kupić na allegro w okolicy 18-20 zł.


Zacznę od tego, że książka jest ŚWIETNA ! Składa się z 46 ćwiczeń, w których trzeba rozwiązać zadanie przy pomocy naklejek. Zadania są bardzo różnorodne i ciekawie skonstruowane. Przez całą książeczkę prowadzi nas Myślimir i Gometka, którzy podpowiadają jak wykonać dane ćwiczenie. Na każdej stronie zaznaczone jest jaką umiejętność kształtuje dane zadanie np. logika, koncentracja, matematyka, czy plastyka. Cała książka ma bardzo przyjemną i atrakcyjną dla dziecka szatę graficzną. Naklejek do ćwiczeń jest aż 1000. Dodatkowo w prezencie dostajemy 16 dużych nalepek ze zwierzątkami, które można wykorzystać w dowolny sposób. Filipek obkleił nimi drzwi do swojego pokoju.


Mój Filip uwielbia książeczki z zadaniami i naklejkami. Ta pozycja zapewniła mu kilka godzin świetnej zabawy. Z wielkim zaangażowaniem rozwiązywał kolejne ćwiczenia, nie mogłam go oderwać od tej książki. Proponowałam inne zajęcia, ale ciągle słyszałam, że chce jeszcze rozwiązywać. Niektóre zadania były dobrą nauką cierpliwości. Wymagały przyklejenia wielu nalepek, co dla tak małego dziecka jest nie lada wyzwaniem. Synek ze wszystkimi ćwiczenia poradził sobie świetnie. Wspólnie spędziliśmy nad tą książeczką miłe chwile. "1000 nalepek dla trzylatka" to idealna propozycja dla dzieci 2-3-4 letnich. Jest świetna do pracy z dzieckiem w domu. Naprawdę polecam.

Wydawnictwo: Siedmioróg
Liczba stron: 49
Rok wydania: 2015
Cena: ok 16 zł
Książka na stronie wydawnictwa klik

Komentarze

  1. Mój Filip naklejki też uwielbia, ale zadań jeszcze nie rozwiązuje. Za to bije sobie brawo, gdy uda mu się pobazgrać po kolorowance albo jakimś labiryncie ;)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej