piątek, 31 lipca 2015

Dmuchawce, latawce, wiatr...

Od wczoraj w ofercie Biedronki dostępne są latawce w cenie 6,99 zł. Od razu po przejrzeniu ulotki wiedziałam, że musimy kupić. Udało nam się dopiero w trzecim sklepie!
Tak więc wzięliśmy nasz latawiec i pojechaliśmy nad rzekę. Nawet nie wiedziałam, że tak blisko od domu mamy takie fajne miejsce! Przyznaję, marudziłam strasznie jak mąż wymyślił, że tam pojedziemy. W myślach miałam pilnowanie Filipa, żeby się nie wykąpał i tłumy ludzi na ścieżce rowerowej. W rzeczywistości okazało się, że rowerów dużo nie ma, za to jest ogromna przestrzeń, na której Fifi mógł się wybiegać i oczywiście puszczać latawiec. Postanowiliśmy, że będziemy tam gościć dużo częściej, koniecznie z kocem i prowiantem;)
Zabawa była świetna. Co najlepsze okazało się, że dla nas wszystkich, to pierwszy raz w puszczaniu latawca:) To jest fajne w rodzicielstwie, że można swoje dzieciństwo przeżyć jakby na nowo i zrobić to, czego się jako dziecko nie zrobiło.
-Filipku, co jest na tym zdjęciu?
-kula
-jaka kula?
-taka duuuuuzia :D


2 komentarze:

  1. O super! a gdzie to jest dokładnie?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak się jedzie ul.Łęczyńską od strony Wolskiej, to trzeba skręcić w lewo w obojętnie którą boczną uliczkę i jechać do końca. Naprawdę fajne miejsce, duża przestrzeń i bardzo spokojnie

      Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...