Wielkie pojazdy- książka z naklejkami

Brum brum z drogi, bo jadą wielkie maszyny-pociągi, autobusy, wozy strażackie, samoloty i ogromne pojazdy budowlane. Wszystko to, co mali chłopcy uwielbiają. 
No cóż, jestem mamą chłopaków, więc o strojeniu laleczek mogę pomarzyć. Natomiast na porządku dziennym są u nas pojazdy wszelkiego typu. Bo chyba nikogo nie zdziwi fakt, że mój trzyletni syn uwielbia maszyny. Od kilku miesięcy trwa fascynacja strażą pożarną, a jakiś czas temu dołączyły do tego również wszelkiej maści maszyny budowlane.
Dla małych fanów dużych pojazdów idealną propozycję przygotowało Wydawnictwo Siedmioróg.


"Wielkie pojazdy pracują" to książka, która spodoba się każdemu chłopakowi. Są tu traktory, koparki, samoloty, statki, straż pożarna, pociąg i kilka innych maszyn. O każdym z tych pojazdów można przeczytać coś ciekawego. Na każdej stronie znajdziecie również ciekawe ćwiczenia oraz zadania z naklejkami, polegające np. na ułożeniu lub uzupełnieniu obrazka.
Książka ma oznaczenie 5-8 lat, ale zupełnie się tym nie przejmujcie. Mój trzylatek z moją pomocą świetnie dał sobie radę z wszystkimi zadaniami.
A i ja przy okazji nauczyłam się czegoś nowego- teraz już wiem jak wygląda zgarniarka, równiarka czy rozściełacz asfaltu;)
Książka jest kolorowa, ciekawa i ma dużo naklejek. A zresztą sami zobaczcie:


Kilka informacji o książce:
Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza Promocja Wydawnictwo Siedmioróg
Liczba stron: 16
Cena: 9,20 zł
Książka na stronie wydawnictwa: klik


Komentarze

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej