czwartek, 9 listopada 2017

Konkurs- Ulubione zwierzątko mojego dziecka

Kochani mam przyjemność zorganizować dla Was konkurs we współpracy z firmą Canpol babies, która jest sponsorem nagrody. Konkurs organizowany jest w ramach programu "Blogosfera Canpol babies", w którym miałam okazję uczestniczyć już kilka razy.

Nagrodą są dwa zestawy "Kolorowe zwierzątka", widoczne poniżej. Kiedyś miałam okazję testować taki zestaw i byłam naprawdę zadowolona. Tym bardziej zachęcam do udziału w konkursie.


Temat konkursu to "Ulubione zwierzątko mojego dziecka". Forma dowolna- może to być zdjęcie, rysunek, kolaż zdjęć (max.4), wierszyk czy odpowiedź słowna. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać w komentarzu pod tym postem, w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku (kliknij tutaj) lub na mój adres mailowy aneta.sawicka05@gmail.com. Wysyłając zgłoszenie na maila zgadzacie się, aby w razie wygranej praca została opublikowana na facebooku oraz na blogu w tym poście. Jest to wymóg konieczny, aby wszyscy uczestnicy mieli wgląd w zwycięską pracę.
Pamiętajcie, że zwierzątko nie musi być wasze, nie musi być nawet żywe. Pluszaki też mogą być ukochanymi zwierzątkami:)

Zabawa potrwa do 30 listopada. Po tym czasie wybiorę dwa zgłoszenia, które najbardziej mi się spodobają. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy w ciągu 5 dni muszą skontaktować się ze mną w wiadomości prywatnej na facebooku lub mailowo w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

Zachęcam do  polubienia  na Facebooku stron Mama Filipka i Kubusia oraz Canpol babies udany początek macierzyństwa.

Zanim weźmiecie udział w konkursie koniecznie przeczytajcie poniższy regulamin.

Powodzenia i mam nadzieję, że otrzymam dużo zgłoszeń konkursowych:)

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez firme Canpol babies.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 09.11.2017 do dnia 30.11.2017 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 07.12.2017. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...