czwartek, 9 listopada 2017

Konkurs- Ulubione zwierzątko mojego dziecka

Kochani mam przyjemność zorganizować dla Was konkurs we współpracy z firmą Canpol babies, która jest sponsorem nagrody. Konkurs organizowany jest w ramach programu "Blogosfera Canpol babies", w którym miałam okazję uczestniczyć już kilka razy.

Nagrodą są dwa zestawy "Kolorowe zwierzątka", widoczne poniżej. Kiedyś miałam okazję testować taki zestaw i byłam naprawdę zadowolona. Tym bardziej zachęcam do udziału w konkursie.


Temat konkursu to "Ulubione zwierzątko mojego dziecka". Forma dowolna- może to być zdjęcie, rysunek, kolaż zdjęć (max.4), wierszyk czy odpowiedź słowna. Swoje zgłoszenia możecie przesyłać w komentarzu pod tym postem, w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku (kliknij tutaj) lub na mój adres mailowy aneta.sawicka05@gmail.com. Wysyłając zgłoszenie na maila zgadzacie się, aby w razie wygranej praca została opublikowana na facebooku oraz na blogu w tym poście. Jest to wymóg konieczny, aby wszyscy uczestnicy mieli wgląd w zwycięską pracę.
Pamiętajcie, że zwierzątko nie musi być wasze, nie musi być nawet żywe. Pluszaki też mogą być ukochanymi zwierzątkami:)

Zabawa potrwa do 30 listopada. Po tym czasie wybiorę dwa zgłoszenia, które najbardziej mi się spodobają. Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy w ciągu 5 dni muszą skontaktować się ze mną w wiadomości prywatnej na facebooku lub mailowo w celu podania adresu do wysyłki nagrody.

Zachęcam do  polubienia  na Facebooku stron Mama Filipka i Kubusia oraz Canpol babies udany początek macierzyństwa.

Zanim weźmiecie udział w konkursie koniecznie przeczytajcie poniższy regulamin.

Powodzenia i mam nadzieję, że otrzymam dużo zgłoszeń konkursowych:)

Wyniki!!!
Wybór zwycięzców był niezwykle trudny (nie znoszę tego momentu!). Dostałam tyle cudownych zgłoszeń, że trudno było mi wybrać tylko 2. Ponieważ sama nie potrafiłam podjąć decyzji pomógł mi Filip, który postanowił nagrodzić panią Sylwię Jarka i jej córeczkę, która namalowała śliczny obrazek, aby wygrać nagrodę dla braciszka:) Druga nagroda wędruje do pani Darii Więckowskiej- bo jak to powiedział Filipek- ten maluch to straszny słodziak:) 
Bardzo proszę panie które zwyciężyły o wysłanie mi swoich adresów, które przekażę sponsorowi konkursu, czyli firmie Canpol Babies. Można wysłać na priv na facebooku lub na maila. 
Wszystkim bardzo dziękuję za udział, szkoda, że nie mogłam nagrodzić Was wszystkich:( Ale próbujcie jeszcze szczęścia, bo na niektórych blogach konkurs nadal trwa.

Regulamin konkursu:


1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies

2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez firme Canpol babies.

3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.

5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.

6. Konkurs trwa od dnia 09.11.2017 do dnia 30.11.2017 do godz. 23:59. 

7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 07.12.2017. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.

8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.

9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)

11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.

1 komentarz:

  1. chętnie biorę udział :) zgłoszenie wysyłam na maila

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...