wtorek, 9 sierpnia 2016

Konkurs "Rodzinne czytanie" WYNIKI

Kochani, mam dziś dla Was konkurs fotograficzny. Jego temat to: Rodzinne czytanie. Pokażcie na zdjęciach jak u was w rodzinie czyta się książki. Może to być jedna fotografia lub może być kolaż (maks.4 zdjęcia).

Nagroda to zestaw dwóch książek- dla dzieci pięknie wydane bajki Disneya, a dla rodziców książka "Przeczekać ten dzień". Nagroda powędruje do osoby, której zdjęcie najbardziej mi się spodoba.

Zdjęcia możecie umieszczać na facebooku w komentarzu pod postem konkursowym lub wysłać mi na maila (w tytule podając konkurs Rodzinne czytanie) aneta.sawicka05@gmail.com

Konkurs przeznaczony jest dla fanów mojej strony na facebooku (jeśli nie masz facebooka to zaobserwuj na Google). Jeśli jeszcze jej nie lubisz, to polub koniecznie.

Mile widziane wszelkie udostępnienia oraz zapraszanie znajomych do udziału.
W przypadku jeśli będzie mniej niż 20 uczestników konkurs może zostać odwołany.
Zanim weźmiesz udział koniecznie przeczytaj regulamin znajdujący się na dole tego wpisu.

To jak, bierzecie udział? Myślę, że warto bo fajna nagroda czeka,żeby powędrować do nowego domu.


Wyniki konkursu:

Z przyjemnością ogłaszam, że nagrodę w konkursie otrzymuje Pani Donata Andrzejewska. Wybór był niezwykle trudny, ale urzekła mnie czytająca prababcia:) Proszę panią Donatę o kontakt na priv i podanie swoich danych do wysyłki nagrody. Wszystkim dziękuję za udział i zapraszam do kolejnych konkursów.
Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez autorkę bloga- książka "Najpiękniejsze opowieści o zwierzętach" oraz książka "Przeczekać ten dzień". Nagrodę otrzymuje jedna osoba. Nagroda nie podlega wymianie na inny przedmiot ani na ekwiwalent pieniężny.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa organizator konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 9.08.2016 do dnia 29.08.2016 do godz 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 01.09.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w ciągu trzech dni w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń 
10. Uczestnik który wygra konkurs wyraża zgodę na opublikowanie swojej pracy (zdjęcia konkursowego) na łamach bloga www.mama-filipka.blogspot.com
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sponsorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dzialania Organizatora w związku z przeprowadzanym konkursem.
14. Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego regulaminu. 

3 komentarze:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...