Konkurs "Ulubiona zabawka mojego dziecka"

Dziś przybywam do Was z konkursem, który mam przyjemność organizować w ramach programu Blogosfera Canpol babies .

Temat konkursu brzmi: "Ulubiona zabawka mojego dziecka", a zadanie konkursowe jest banalnie proste- wystarczy, że zgłosicie zdjęcie, które będzie to obrazować:) Może być pojedyncze zdjęcie lub kolaż z maksymalnie trzech fotografii. Miło jeśli dołączycie krótki opis. Zdjęcia możecie wysyłać na maila: aneta.sawicka05@gmail.com (w temacie wpisując konkurs), w prywatnej wiadomości na facebooku lub wstawiać w komentarzach pod postem konkursowym na fanpagu Mama Filipka i Kubusia.

A teraz to, co najprzyjemniejsze, czyli NAGRODA. Jej fundatorem jest firma Canpol babies, a do wygrania jest zestaw ze zdjęcia. A właściwie 2 zestawy, bo nagrodzone zostaną dwie osoby, których zdjęcia najbardziej mi się spodobają.


Konkurs trwa do 23 października, a wyniki postaram się opublikować w ciągu trzech dni od jego zakończenia. Osoby, które wyślą zdjęcia w prywatnych wiadomościach, w razie wygranej zgadzają się na opublikowanie ich na blogu, w tym poście.
Proszę Was, abyście zapoznali się z regulaminem konkursu, który znajduje się poniżej.

Oczywiście warto polubić profil Mama Filipka i Kubusia oraz Canpol babies na facebooku.
Mile widziane są wszelkie udostępnienia informacji o konkursie oraz zapraszanie znajomych do zabawy.

Zapraszam do udziału!

WYNIKI
Wszystkie zdjęcia, które wzięły udział w konkursie były bardzo ładne. Miałabym ogromny problem z wybraniem osób, które zostaną nagrodzone, więc postanowiłam po prostu wylosować. Myślę, że to sprawiedliwe i najlepsze rozwiązanie.
Tym sposobem ogłaszam, że nagrody powędrują do pań:
Chmura Karolina (która wysłała zdjęcie na maila) oraz do Karolina Karola (zdjęcie na facebooku w poście konkursowym).
Serdecznie gratuluję i czekam trzy dni na dane adresowe, które przekażę do sponsora.
 

Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu jest autorka bloga www.mama-filipka.blogspot.com we współpracy z programem Blogosfera Canpol babies
2. Nagrodą w konkursie jest zestaw ufundowany przez firme Canpol babies.W skład zestawu wchodzi kubek niekapek oraz zestaw butelek.
3. Wysyłka nagrody możliwa jest tylko na terenie Polski. Koszt wysyłki pokrywa sponsor konkursu.
4. Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić wszystkie jego warunki wymienione w treści posta konkursowego. W przypadku nie dopełnienia któregoś z punktów osoba zostaje wykluczona z konkursu.
5. Osoby, których polubienia znikną po zakończeniu konkursu zostają wykluczone z możliwości brania udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez autorkę bloga www.mama-filipka.blogspot.com.
6. Konkurs trwa od dnia 14.10.2016 do dnia 23.10.2016 do godz. 23:59. 
7. Zwycięzca zostanie wybrany przez autorkę bloga najpóźniej do dnia 28.10.2016. Wyniki zostaną opublikowane na blogu.
8. Zwycięzca konkursu po poinformowaniu o wygranej zobowiązuje się do podania swoich danych adresowych w celu wysyłki nagrody. Dane te nie zostaną wykorzystane do innych celów ani przekazane osobom trzecim.
9. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmian w niniejszym regulaminie, bez podawania przyczyny jak również do odwołania konkursu w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń (poniżej 15 osób)
11. Niniejszy konkurs nie jest grą losową ani zakładem wzajemnym, w rozumieniu ustawy z dnia 19 listopada 2009 r.(Dz.U.2010.127.857)
12. Udział w konkursie jest bezpłatny i dobrowolny.
13. Facebook nie uczestniczy w organizacji konkursu, nie jest sponsorem nagrody. Facebook nie ponosi żadnej odpowiedzialności za dzialania Organizatora w związku z przeprowadzanym konkursem.

Komentarze

  1. Bardzo się cieszymy i dziękujemy ! Pierwszy raz losowanie było dla nas szczęśliwe :) Karolina Chmura

    OdpowiedzUsuń
  2. NAGRODA DOTARŁA! jEST SUPER BARDZO DZIEKUJEMY :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej