Testowanie Lego Duplo

Kilka dni temu otrzymałam informację, że razem z Filipkiem dostaliśmy się do akcji testowania klocków Lego Duplo. Możliwość tą otrzymaliśmy na portalu testmetoo. Wczoraj dotarła do nas paczuszka z klockami, którą Filipek oczywiście odebrał osobiście. On uwielbia paki:D
Od razu wzięliśmy się do rozpakowywania.Taki zestaw otrzymaliśmy:


Klocki są super! Od pierwszej chwili zafascynowały Filipka. Złożyliśmy razem domek i zaczęła się zabawa. Nie mogłam w to uwierzyć, ale Filip zajął się klockami na 2 godziny! To jest jego prawdziwy rekord, bo zazwyczaj fascynacja zabawką trwa kilka minut. 
Filip domek rozmontowywał, układał według swojego pomysłu. Najbardziej spodobały mu się otwierane okienka, co chwila je otwierał, coś wkładał, zamykał, przekładał. Ślizgawka też przypadła mu do gustu, co chwila małe ludki z niej korzystały. 
Filipek cały czas coś przy domku robił, mówił, śpiewał, bawił się figurkami dzieci. 
Później aż do wieczora bawił się z tatusiem. A dziś od samego rana znowu lego duplo jest zabawą numer 1.
Muszę przyznać, że dawno żadna zabawka nie zafascynowała Filipka tak bardzo. To nasze pierwsze zetknięcie z Lego Duplo, ale już wiem, że nie ostatnie. Trzeba będzie dokupić jakieś zestawy, bo widzę, że synkowi naprawdę się te klocki spodobały.
Co mogę powiedzieć o samym zestawie? Jest bardzo solidny, kolorowy i ciekawy. Ma nie tylko klasyczne klocki, ale również inne ciekawe elementy- figurki, zjeżdżalnię, okna. To wszystko sprawia, że zabawa daje jeszcze większą frajdę. Początkowo mój mały tester miał problem z łączeniem elementów. Jest przyzwyczajony do klocków Mega Bloks, które są bardzo duże. Duplo wymaga jednak większej precyzji. Na szczęście już po kilku minutach zabawy załapał o co chodzi.
Jedynym minusem Lego Duplo jest dla mnie cena, bo niestety te klocki do tanich nie należą. No ale za markę i jakość niestety trzeba zapłacić.
Dziękuję serwisowi TestMeToo za wspaniałe testowanie. Oboje z synkiem jesteśmy zadowoleni.

Komentarze

 1. U mnie też te klocki zdały egzamin Córka się nimi bawi i bawi Taka mała rzecz a cieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Do nas właśnie przyjechały ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moj Filipek jeszcze za maly na lego duplo, ale nie ukrywam, ze w planach mam kupic kilka zestawow ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Klocki Lego Duplo są starą marką i bardzo trwałą. Moimi klockami, które dostałam mając jakieś 4 lata, bawi się obecnie moja chreśnica (to już trzecia właścicielka). Klocki nie straciły na jakości, a mają już ponad 20 lat :). Powinny równie dobrze posłużyć kolejnym dzieciom a nawet następnemu pokoleniu :)

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Etykiety

Pokaż więcej