Nowości wśród książeczek aktywizujących- Psi Patrol & Zwierzakowe zabawy

Książeczki aktywizujące z bohaterami bajek i słodkimi zwierzakami- strzał w dziesiątkę prawda? Nic tak nie zachęca dzieci do pracy jak kolorowe obrazki i ciekawe zadania w towarzystwie sympatycznych postaci.
Tego typu książeczek jest oczywiście na rynku wydawniczym całe mnóstwo, ja dziś pokażę wam trzy nowości z wydawnictwa Media Service Zawada.


Na początek "Zwierzakowe zabawy"- już 7 numer z tej serii. Filip uwielbia te książeczki i zawsze od razu jak tylko się pojawią zabiera się do rozwiązywania. I wcale mu się nie dziwię, bo książeczki faktycznie przyciągają jak magnes- są pełne uroczych ilustracji różnych zwierzątek.
W książeczce znajdują się kolorowanki, labirynty, wyklejanki i wiele innych zadań.Do ćwiczeń jest naprawdę sporo naklejek, jest też kilka naklejek gratisów (wczoraj mieliśmy o nie wielką wojnę:D)Psi patrol- to bajka, która od kilku lat jest hitem wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Z psim patrolem bardzo lubimy dwa rodzaje książeczek- "Ekipa na 102" oraz nowa seria "Gotowi do nauki".

"Ekipa na 102" to już 26 numer w serii. Każda książeczka to mnóstwo ciekawych zadań- szlaczki, liczenie, kolorowanie, dobieranie elementów, pisanie po śladzie. Jest tutaj również krótki tekst do czytania oraz oczywiście sporo naklejek.

"Gotowi do nauki" to dość nowa seria- aktualnie ukazał się numer piąty. Każdy numer składa się z książeczki oraz zestawu kart.
W książeczce zadania są już nieco trudniejsze- pisanie cyferek i liter, szlaczki oraz zadania typu labirynty, dobieranie obrazków itp. Jest również historyjka do czytania, za to nie ma naklejek do zadań.
Ta książeczka idealnie sprawdzi się dla dzieci w wieku 5-6 lat, które zaczynają swoją przygodę z pisaniem. Pisanie w towarzystwie Psiego patrolu na pewno będzie dużo atrakcyjniejsze.
Książeczki znajdziecie na:


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej