Angry Birds - czasopismo i książki

Angry Birds znowu w modzie, oczywiście za sprawą filmu, który niedawno zagościł na ekranach kin. Natomiast u mojego Filipa faza na Wściekłe ptaki trwa już od roku. Filip uwielbia wszystko z tym motywem- ubrania, akcesoria szkolne (ma nawet plecak z Angry Birds), kolorowanki, zabawki. Lubi grać w grę na tablecie, a pierwszą część filmu zna już chyba na pamięć. Swoją drogą jakoś nie możemy się zebrać, żeby pójść do kina na Angry Birds 2.
Z wielką radością powitał więc w naszej domowej biblioteczce nowe pozycje związane z Angry Birds- dwie książki oraz super czasopismo.


Czasopismo "Wściekłe ptaki" okazało się dla Filipa prawdziwym hitem. Oczywiście wielką radość sprawił mu dodatek w postaci portfela oraz słuchawek, tym bardziej, że do tej pory nie miał własnych słuchawek. A kiedy nacieszył się prezentem od razu zasiadł do rozwiązywania zadań, oczywiście wszystko zrobił za jednym zamachem;) W gazetce jest i coś do poczytania i do kolorowania i do rozwiązywania.
Koszt magazynu to 24,99 zł. W następnym numerze na małych czytelników czekał będzie zestaw kreatywny do tworzenia wściekłych ptaków.

Dużą radość sprawiły Filipkowi również książki, a szczególnie "Oficjalny przewodnik pełen przygód". To bardzo kolorowa książka, pełna ciekawostek dotyczących wściekłych ptaków i innych bohaterów filmu. Są tutaj również testy, quizy i ciekawe zadania. To idealna książka dla fanów bajki. Mam nadzieję, że dla Filipa będzie ona motywacją do samodzielnego czytania.

Druga książka to "Angry birds 2. Powieść filmowa". Jest to historia napisana na podstawie filmu. Książka jest w większości bez ilustracji, jedynie na końcu znajdują się kolorowe ściśle tajne informacje o głównych bohaterach. Podczas czytania dzieci mogą na nowo przeżyć przygody wściekłych ptaków i zielonych świń. Takie książki doskonale wspomagają dziecięcą wyobraźnię.


Wszystkie pokazane w poście publikacje zostały wydane przez wydawnictwo Edipresse. Polecam je dla wszystkich dzieci, które uwielbiają Angry Birds, tak jak mój syn:)


Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej