National Geographic Kids- czasopismo dla dzieci ciekawych świata

Jeśli Wasze dzieci uwielbiają czytać o różnych ciekawostkach związanych ze światem, zwierzętami, technologiami itd. to koniecznie zaproponujcie im czasopismo National Geographic Kids. Jest to magazyn idealny dla wszystkich dzieci ciekawych świata i żądnych wiedzy!


Każdy numer magazynu to mnóstwo ciekawych artykułów na różne tematy, wiele niesamowitych ciekawostek, a także piękne fotografie.
W aktualnym numerze możemy przeczytać między innymi o tym dlaczego pszczoły są takie ważne dla ludzkości, jak żyją jeże, jak jest na wyspie Madagaskar, jakie urządzenia technologiczne wkrótce staną się powszechne, jak wyglądają szkoły na różnych kontynentach.
Nie brakuje również krótkich ciekawostek na przykład o ptakach, dzikich kotach, czy ekologii. Na czytelników czeka również dodatek w postaci naklejek ze zwierzętami. W każdym numerze mamy też szansę poznać różne polskie parki narodowe w cyklu "Dzika Odyseja".
Misją magazynu jest rozbudzenie ciekawości i upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży wiedzy o otaczającym świecie, uwrażliwienie ich na zachodzące na naszej planecie procesy i zjawiska, a także zachęcenie do czynienia jej lepszym miejscem. Myślę, że taka nauka jest bardzo potrzebna młodemu pokoleniu- to w końcu od nich będzie zależało jak dalej potoczą się losy Ziemi.

Pisząc o magazynie nie mogę również zapomnieć o Fotokonkursie, który dla dzieci jest ogromną szansą na pokazanie własnych fotografii. Na autorów najlepszych zdjęć czeka mnóstwo wspaniałych nagród!


Zachęcam do odwiedzenia strony internetowej czasopisma- kliknij tutaj oraz obserwowania profilu magazynu na Facebooku -kliknij tutaj- czeka tam na Was całe mnóstwo ciekawostek i pięknych zdjęć.

My National Geographic Kids bardzo lubimy i z dużym zainteresowaniem czytamy artykuły. Zarówno dzieci, jak i my rodzice zawsze podczas czytania dowiadujemy się wielu nowych rzeczy.Komentarze

  1. NG był w naszym domu od kiedy pamiętam. Niebawem przyjdzie kolej na wersję dla Dzieci :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja w tym roku zrezygnowałam z wszelkich czasopism. Został tylko Kosmos dla dziewczynek

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajne czasopismo, jedno z niewielu wśród powszechnej tandety, które warto dzieciom kupować.

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej