Nowe książeczki z serii Hania Humorek i przyjaciele

Znacie serię książeczek Hania Humorek i przyjaciele? My je bardzo lubimy i prawie wszystkie części wypożyczaliśmy przynajmniej raz z biblioteki. Natomiast dwa najnowsze tytuły mamy na własność.


W części "Pogromca asteroid", brat Hani- zwany przez nią Smrodkiem (ach ta siostrzana miłość...) marzy o tym, aby na własne oczy zobaczyć kometę Shermana Holma. Niestety nie udaje mu się, ale od czego ma się starszą siostrę? Hania postanawia urządzić dla brata indywidualny pokaz zjawisk astronomicznych. Smrodek zafascynowany kosmosem postanawia zostać pogromcą asteroid, a także kupić sobie certyfikat pozwalający na nazwanie własnej gwiazdy. Ma jednak ogromny problem z wyborem imienia.
W kolejnej książeczce- "Poszukiwanie Smrodkodonta" Smrodek postanawia odnaleźć kieł tygrysa szablozębnego. W tym celu dzielnie przekopuje całe podwórko, wierząc, że gdzieś pod ziemią czeka na niego prawdziwy prehistoryczny skarb. Hania nie wierzy jednak w powodzenie tej misji i razem z koleżanką Smrodka postanawia mu nieco pomóc.Książeczki o przygodach Hani Humorek i jej przyjaciół charakteryzują się małym formatem, sporą czcionką i kolorowymi ilustracjami. To doskonałe opowiadania dla dzieci, które zaczynają czytać samodzielnie. Moi chłopcy bardzo je lubią i z radością witają każdy nowy tytuł w serii.

Książeczki o Hani Humorek ukazują się nakładem wydawnictwa Egmont. Znajdziecie je tutaj.

 

Komentarze

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej