Magazyn Super Wings- maj/czerwiec

Pora na kolejny przegląd prasy dziecięcej- dziś na tapecie aktualny numer magazynu Super Wings. W tym numerze Dżetek wraz z przyjaciółmi zabiera nas w podróż do Meksyku. Zacznijmy jednak tak jak zawsze, nie od treści, a od dodatku.


Tym razem na dzieci czeka kilka prezentów: zabawka lornetka, opaska na rękę, naklejki oraz magnes na lodówkę.
W środku gazetki, jak zawsze mali czytelnicy znajdą dużo dobrej i pożytecznej zabawy, trzeba zaznaczyć, że magazyn Super Wings z powodzeniem można uznać za edukacyjny.

Na pierwszych stronach czasopisma znajdziemy opowiadanie, a po nim superquiz sprawdzający uważne czytanie.


Kolejne strony to informacje oraz kolorowanka z holownikiem Cargo, a następnie różne ciekawe zadania np. liczenie i labirynt.


Dalej znajdują się ciekawostki o Meksyku oraz tematyczne ćwiczenia:To jeszcze nie koniec, bowiem na końcu dzieci znajdą przepis na meksykańskie tacos oraz konkurs plastyczny z atrakcyjnymi nagrodami. Natomiast na środku znajduje się plakat z Dżetkiem, Cargo oraz Traffickiem.


Magazyn Super Wings to 28 stron świetnej zabawy. Gazetka kosztuje 9,99 zł, a jej następny numer będzie dostępny od 12 lipca.Komentarze

  1. haha pamiętam jak zbierało się tego typu rzeczy ! Moje dziewczyny na razie zwracają uwagę na wszystkie gazetki z Ponny i wszelkimi dziewczyńskimi gadżetami :)

    OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Polub nas na Facebooku:)

Aneta S.
Mama dwóch chłopaków- Filipa (ur.2013 r.) i Kubusia (ur.2015 r.). Miłośniczka książek dla dzieci i mol książkowy. Fanka zabaw kreatywnych i wycieczek po Polsce.

Archiwizuj

Pokaż więcej

Etykiety

Pokaż więcej